Оператор дронів (Пілот дронів)

Оператор дронів (Пілот дронів)

Дрони ( від англійської «drone» - трутень; гудіти, дзижчати) - це безпілотні літальні апарати (БПЛА) або безпілотники, які застосовуються як в рамках війскових операціях, потенційно небезпечних для життя людини, так і в повсякденному житті. Дронами керують оператори або пілоти.

Оператор дронів – це спеціально навчена людина, яка займається підготовкою БПЛА до польоту і віддалено керує його переміщенням з певною заданою метою.

Безумовно, професію оператора дронів можна вважати професією майбутнього. Адже сфери застосування безпілотників ростуть із неймовірною швидкістю.

Спочатку безпілотні літальні апарати розроблялися і використовувалися суто у військових цілях. Багато армій світу експлуатують безпілотники в рамках розвідувальних дій, для нанесення ударів по силам супротивника і т.п. Хороші фахівці з пілотування дронів тут на вагу золота.

Де сьогодні використовуються дрони в повсякденному житті

  • доставка товарів, посилок і продуктів харчування;
  • аеровідеозйомка і аерофотозйомка різних подій (наприклад, кіно, музичні кліпи, спортивні змагання, весільні торжества та інші масові заходи);
  • відеоспостереження та відеостримінг (передача потокового відео в режимі реального часу);
  • моніторинг довкілля;
  • в ході рятувальних операцій на воді та при пожежах.

І це тільки мала частина сфер застосування дронів. Ці безпілотники широко використовують також в археології, картографії, сільському господарстві, лісовому господарстві, будівництві, екології, геодезії та багатьох інших областях.

Безумовно, управління безпілотником – це непростий процес, що вимагає від оператора певних навичок і вмінь.

Якими знаннями та якостями повинен володіти оператор дронів

  • вища освіта технічна або в сфері авіації (бажане);
  • впевнений користувач ПК;
  • знання англійської мови (переклад технічних текстів);
  • швидкість реакції;
  • відповідальність.

Для того щоб стати оператором дронів на професійному рівні, необхідно здобути якісну профільну освіту.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
17.02.2020
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

 

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі
10.01.2020
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
10.12.2019
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі