ОСТАННІ НОВИНИ

Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі
MUST HAVE НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА

Ринок праці в наш час - живий організм, що постійно змінюється і підлаштовується під потреби швидкоплинного часу.

Читати далі

Ласкаво просимо на наш сайт

 

СКІЛЬКИ РОКІВ СВОГО ЖИТТЯ МИ ПРОВОДИМО НА РОБОТІ

За статистикою, 10-12 років свого життя людина проводить на роботі. Цифра немаленька, хоча для людини, яка любить свою професію і з задоволенням ходить на роботу, цифра зовсім не ляклива. Інша справа, якщо робота не подобається. А таких людей, згідно з опитуваннями в журналах і на телебаченні, на жаль, набагато більше.

Як же не помилитися? Як обрати саме ту, свою професію серед безлічі існуючих? Великий вибір професій та корисні матеріали, представлені на нашому сайті, допоможуть зробити правільний вибір. 

СКІЛЬКИ ПРОФЕСІЙ НАЛІЧУЄТЬСЯ У СВІТІ

У світі налічується понад 50 тисяч професій, і кожен день ця цифра збільшується. У наш час прискореного темпу розвитку науково-технічного прогресу з'являється все більше і більше нових професій, про існування яких ми з Вами навіть не здогадуємося.

Нашим завданням є надання інформації про вже існуючі професії та відстеження появи нових напрямків і спеціальностей на ринку праці.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА НАШОМУ САЙТІ

  • списки професій в алфавітному порядку за основними напрямками;
  • опис кожної професії, який включає в себе: визначення, основне поняття, посадові обов'язки, місця роботи, список шкільних предметів, необхідних для вступу до ВНЗ, список навчальних закладів України, в яких можна здобути освіту за обраною професією;
  • розділ «НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ» складається з інформації по "вищим навчальним закладам", "професійно-технічним навчальним закладам", "курсам", "онлайн - курсам" та "репетиторам" з фільтром за напрямками навчання та містам України;
  • розділ "АМЕРИКАНСЬКІ ПРОГРАМИ" включає в себе опис декількох популярних програм навчання в США для наших співвітчизників;
  • розділ "ВОЛОНТЕРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ" містить інформацію про волонтерські організації з фільтром за напрямом діяльності та містом України;
  • розділ «НОВИНИ ТА СТАТТІ» присвячений актуальним матеріалами за темами "освіта, робота і бізнес" в Україні та за кордоном.