Американські програми

Програма грантів Opportunity Funds

Фінансування за програмою Opportunity Funds, що надається Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, підтримує талановитих іноземних студентів у процесі вступу до вищих навчальних закладів США. Програма Opportunity Funds націлена на підтримку процесу подачі заявок до ВНЗ США для студентів з високим потенціалом, які не в змозі покрити витрати, пов'язані з оплатою процесу подання документів  до університетів Сполучених Штатів, і які не брали участь в програмах обміну за підтримки Державного департаменту США. Програма не забезпечує підтримку та фінансування самого навчання в американських коледжах та університетах.

Читать далее
Програма для тих, хто хоче вступати на навчання у американський ВНЗ - Competitive College Club

ССС – це група високо мотивованих і талановитих українських школярів та студентів, які мають намір вступати до коледжів і університетів США для початку навчання не раніше 2 років від дати вступу до програми ССС (у вересні 2019 року набір відбуватиметься для тих студентів, що розпочнуть навчання не раніше вересня 2021 року).

Читать далее
Програма обміну для студентів 1-3 курсів навчання Global UGRAD

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Читать далее
Програма обміну для школярів

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Читать далее

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАШ САЙТ

Мрієте навчатись у США?

Штати пропонують велику кількість програм обміну, грантів для школярів і студентів, які бажають здобути американську освіту.
 
Кожен має можливість спробувати свої сили в тій чи іншій програмі. Головне - бажання, наполегливість і знання потрібної інформації.