Артилерист

Артилерист

Артилерист - це професійний військовий, що проходить службу в спеціальних сухопутних, ракетних, військово-повітряних або морських військах Збройних Сил.

Відомо, що артилерійські підрозділи вже протягом багатьох років є основною військовою силою, спрямованою на вогневе або ядерне ураження ворога. До того ж, найчастіше, такі війська, крім завоювання вогневих рубежів, задіюють ще й для втримання облоги, прикриття тилу або ж захисту стратегічних військових об'єктів.

Здавна артилеристами називали солдатів, що роблять обслуговування армійської зброї, напевно, тому в ряди артилеристів зазвичай приймали тільки фізично міцних та володіючих відмінним зором чоловіків.

Сьогодні сучасне озброєння вимагає від професійних артилеристів ще й знань електроніки, комп'ютерних технологій, організації складних військових систем («Гради», «Торнадо», «Урагани» або «Іскандери»), а також вміння керувати спеціальним військовим транспортом.

ОБОВ'ЯЗКИ АРТИЛЕРИСТА

  • проведення артилерійських розрахунків;
  • виконання бойових завдань, використовуючи довірену зброю;
  • контроль  її справності та своєчасне оповіщення про неполадки;
  • участь у спеціальних воєнних операціях.

ВИМОГИ ДО АРТИЛЕРИСТА

  • військова освіта або проходження спеціальної підготовки;
  • відмінне фізичне та психічне здоров'я;
  • стресостійкість;
  • бездоганний зір;
  • знання математики, фізики, хімії та основ комп'ютерного керування.

Якщо Ви прагнете пов'язати своє майбутнє з військовою професією артилериста, почніть із здобуття відповідної освіти в профільному навчальному закладі або ж опануйте нею на практиці – пройшовши службу в рядах української армії.

Останні новини
24.09.2020
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі