Артилерист

Артилерист

Артилерист - це професійний військовий, що проходить службу в спеціальних сухопутних, ракетних, військово-повітряних або морських військах Збройних Сил.

Відомо, що артилерійські підрозділи вже протягом багатьох років є основною військовою силою, спрямованою на вогневе або ядерне ураження ворога. До того ж, найчастіше, такі війська, крім завоювання вогневих рубежів, задіюють ще й для втримання облоги, прикриття тилу або ж захисту стратегічних військових об'єктів.

Здавна артилеристами називали солдатів, що роблять обслуговування армійської зброї, напевно, тому в ряди артилеристів зазвичай приймали тільки фізично міцних та володіючих відмінним зором чоловіків.

Сьогодні сучасне озброєння вимагає від професійних артилеристів ще й знань електроніки, комп'ютерних технологій, організації складних військових систем («Гради», «Торнадо», «Урагани» або «Іскандери»), а також вміння керувати спеціальним військовим транспортом.

ОБОВ'ЯЗКИ АРТИЛЕРИСТА

  • проведення артилерійських розрахунків;
  • виконання бойових завдань, використовуючи довірену зброю;
  • контроль  її справності та своєчасне оповіщення про неполадки;
  • участь у спеціальних воєнних операціях.

ВИМОГИ ДО АРТИЛЕРИСТА

  • військова освіта або проходження спеціальної підготовки;
  • відмінне фізичне та психічне здоров'я;
  • стресостійкість;
  • бездоганний зір;
  • знання математики, фізики, хімії та основ комп'ютерного керування.

Якщо Ви прагнете пов'язати своє майбутнє з військовою професією артилериста, почніть із здобуття відповідної освіти в профільному навчальному закладі або ж опануйте нею на практиці – пройшовши службу в рядах української армії.

Останні новини
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
17.02.2020
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі
10.01.2020
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі