Майстер шугарінгу

Майстер шугарінгу

У наш час прийнято видаляти небажану рослинність на тілі. Одні жінки і чоловіки роблять це в домашніх умовах, інші ж йдуть до професіоналів.

У салонах краси пропонують 2 методи видалення волосся - це депіляція та епіляція. При депіляції відбувається видалення верхньої частини волоса до фолікула (волосяної цибулини), не зачіпаючи його. Видалення всього волоса, включаючи фолікул - є епіляція.

ЩО ТАКЕ ШУГАРІНГ

До недавнього часу воскова епіляція була найпопулярнішою серед подібних послуг, поки не з'явився новий метод видалення небажаного волосся за допомогою спеціальної цукрової пасти - шугарінг (від англійського слова «sugar» - «цукор»).

Шугарінг - це глибока епіляція. Цукрову пасту розподіляють по ділянці шкіри проти росту волосся, а потім видаляють разом з волосками. Шугарінг має ряд незаперечних переваг, серед яких можна виділити наступні:

  • Не викликає подразнень та алергічних реакцій;
  • Спричиняє мінімум больових відчуттів;
  • Практично не травмує шкіру;
  • Володіє ефектом пілінгу (відлущує епідерміс);
  • Шкіра залишається гладкою до 6 тижнів.

Спеціаліст, який проводить дану процедуру, називається майстром шугарінгу.

Майстер шугарінгу - це свого роду «інтимна» професія, яка передбачає роботу з оголеними тілами, як жінок, так і чоловіків. Тут важливо відповідати декільком вимогам, які дозволять полегшити цю роботу і виконувати її якісно. Одна з основних вимог - це відсутність гидливості у майстра. Торкатися до чужих тіл і не відчувати при цьому дискомфорту - без цього стану в професії майстра шугарінгу не обійтися.

Які ще вимоги висувають до фахівця з шугарінгу?

ВИМОГИ ДО МАЙСТРА ШУГАРІНГУ

  • Тактовність. В ході роботи майстру шугарінгу доводиться працювати з найінтимнішими частинами тіла людини. Завдання фахівця - дати клієнту можливість відчувати себе комфортно і впевнено під час процедури.
  • Комунікабельність. Для того щоб клієнт розслабився і повністю довірився майстру, необхідно налагодити контакт. Тому вміння підтримувати розмову і вести невимушену бесіду - невід'ємна частина роботи майстра шугарінгу.
  • Працездатність. Майже весь робочий день доводиться проводити на ногах. Клієнт не повинен помічати, що майстер втомився. Як не дивно, але витривалість - один з основних критеріїв в роботі практично кожного представника б'юті-індустрії.
  • Акуратність. Вкрай важливо, щоб робоче місце майстра було чистим, а інструменти стерильними. 
  • Охайність. Зовнішній вигляд майстра шугарінгу - візитна картка фахівця. Майстер повинен виглядати бездоганно: чистий випрасуваний робочий халат, акуратно зібране волосся і непомітний макіяж. Навряд чи клієнт захоче довірити своє тіло неохайній людині.

Перед тим як пов'язати своє життя з шугарінгом, необхідно добре вивчити всі переваги і недоліки професії.

Плюси роботи майстром шугарінгу

  • Робота на себе. Як в більшості б'юті-професій, майстер шугарінгу може відкрити своє ПП і бути самому собі начальником.
  • Вільний графік роботи. Планування робочих годин, як правило, залежить від самого майстра.
  • Високий рівень доходу. Якісний шугарінг вартий хороших грошей. Тому все в руках майстра.
  • Професія не вимагає наявності вищої освіти. Для того щоб стати майстром шугарінгу, досить закінчити профільні курси.
  • «Живі» гроші. Майстру не потрібно чекати кінця місяця, щоб отримати зарплату. Як і у всіх б'юті-професіях, майстер шугарінгу отримує оплату за фактом виконаної процедури.

Мінуси роботи майстром шугарінгу

  • Робота «на ногах». Щоденна робота стоячи може привести до хвороб спини та ніг.
  • Поки працюєш - заробляєш. Заробіток майстра шугарінгу безпосередньо залежить від його активності. Чим більше він працює, тим більше заробляє. Якщо з якоїсь причини майстер не може обслуговувати клієнтів (наприклад, через хворобу, відпустки або карантин), його прибуток буде дорівнювати нулю.
  • Сезонність заробітку. Не можна сказати, що послуги шугарінгу - це послуга виключно літньо-весняна, але, те, що восени-взимку клієнтів буде в рази менше - це факт.
  • Необхідність підвищувати свою кваліфікацію. Професія майстра шугарінгу вимагає постійного саморозвитку і апгрейду, як самостійного (інтернет, спеціальна література), так і за допомогою професіоналів (майстер-класи, лекції, семінари).

ЗАРПЛАТА МАЙСТРА ШУГАРІНГУ 

В середньому по Україні зарплата майстра шугарінгу варіюється від 13 000 до 18 000 грн. у місяць. Зрозуміло, що рівень заробітку безпосередньо залежить від самого майстра: від його активності, кваліфікації, досвіду роботи, затребуваності серед клієнтів. Крім того, чим більше місто країни і популярніше місце роботи (салону), тим вище буде вартість послуг, і, відповідно, заробітки фахівця теж будуть вищими.

ЯК СТАТИ МАЙСТРОМ ШУГАРІНГУ

Для того щоб освоїти техніку шугарінгу, необхідно пройти профільне навчання. Курси шугарінгу представлені в достатній кількості на вітчизняному ринку освітніх послуг. При виборі курсів варто звернути особливу увагу на репутацію школи, кількість практичних занять та відгуки учнів. По закінченню курсу слухачеві повинні видати Сертифікат, який підтверджує факт проходження навчання та дає право розпочати практику майстра шугарінгу.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі