MAKE ME UP Studio and School, м. Одеса

MAKE ME UP Studio and School, м. Одеса

Загальна інформація
Тип навчального закладу:
Курси
Статус:
Приватний
Адреса:
вул. Успенська, 66
Телефон приймальної комісії:
+380674875057
Місто:
Одеса
Напрямки навчання

 

  • КУРСИ ВІЗАЖУ
Короткий опис

Ми не просто вчимо жінок створювати красу, наша мета - дати кожній можливість змінити на краще своє життя і світ навколо!

Курс навчання макіяжу для себе: "Сам собі візажист". Кожна дівчина може мати вигляд "на всі сто" в будь-якій життєвій ситуації - привертати увагу, залишаючись при цьому справжньою леді, демонструвати смак і впевненість у собі. Ти навчишся:

  • підбирати макіяж і кольори під свій індивідуальний тип зовнішності, одяг і подію;
  • дізнаєшся безліч секретів і лайфхаків на кожен день;
  • вивчиш основи корекції шкіри та обличчя;
  • навчишся технікам найнеобхідніших і найефектніших видів макіяжу для будь-якої життєвої ситуації (стрілки, денний, вечірній, smoky eyes, nude).

Навчання професії візажиста: "Базовий курс з макіяжу". Візажист - яскрава, насичена подіями, прибуткова професія, а також - захопливе хобі. Базовий курс з макіяжу - це фундамент, перший крок на початку великого шляху, який може стати найважливішим у твоєму житті. Обираючи школу, дуже важливо не витратити час гроші даремно, не пошкодувати про свій вибір. Тому величезну увагу ми приділили повноті нашої програми і кількості практичних занять - наша школа навчає візажу з нуля і випускає майстрів, готових працювати і заробляти гроші. Краще тисячі слів, про це свідчать фото випускних робіт і сотні блискучих відгуків наших учнів.

Під час навчання наші студенти мають можливість пройти практику на іміджевих подіях, заходах світу моди і краси: фосто-сесіях, показах мод і фешн-шоу, таких як Odessa Fashion Day і багатьох інших (дивись подробиці на сайті школи). Для тих, хто вже став візажистом, наша школа дає можливість продовжувати рухатися вперед: курси підвищення кваліфікації - "MMUSS.PRO", "Fashion-ART", "Fashion-Глянець", майстер-клас "Як стати успішним майстром" - допоможуть продовжити розвивати кар'єру, домогтися визнання й успіху. Курси для всіх (для себе + профі): "Брови, які нас змінюють", "Зачіски та хейерстайлінг", "Аеромакіяж", "Грим і спецефекти" Основне призначення цих курсів - напівпрофесійне, проте вони користуються неабиякою популярністю у звичайних жінок - прогресивних матусь і молодих дівчат з активною життєвою позицією. Вони отримують можливість подбати про красу для себе, рідних і близьких самостійно, заощаджуючи час і гроші на послугах салонів або стилістів.

Відгуки наших клієнтів - це найважливіше для нас - те, що надихає і рухає вперед. Ми пишаємося теплими словами наших учнів і випускників (кілька сотень відгуків реальних людей можна переглянути на сторінках нашої компанії в Google Maps і Facebook. Будемо раді бачити тебе в нашій школі краси!

Веб-сайт: https://www.make-me-up.org/