ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Фінанси, облік і аудит, банківська справа, оподаткування, менеджмент і туризм - це далеко не весь список економічних напрямів, освіту за якими можна здобути в чеських ВНЗ.

БЕЗКОШТОВНА ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Існуює дві обов'язкові умови, за яких можливо вчитися в Чехії безкоштовно. Перша - навчання проходить тільки на чеській мові, відповідно абітурієнт повинен володіти нею на належному рівні. У кожного напряму в освіті свої вимоги до рівня знання мови. Для економічного спрямування - це рівень В2 (Середньо-просунутий рівень знання іноземної мови).

Друга умова - успішне складання вступних іспитів.

Одні молоді люди, які бажають навчатися безкоштовно в Чехії, обирають шлях самостійної підготовки, інші ж, не бажаючи ризикувати, звертаються до фахівців. Як правило, це місцеві освітні мовні центри, які спеціалізуються і на мовній підготовці абітурієнтів, і на підготовці до вступних іспитів.

Один з провідних профільних центрів Чехії - це освітній центр "Association".

Річні економічні курси чеської мови в "Association" - це базова підготовка, яка розрахована на випускників шкіл і яка включає в себе вивчення чеської мови + інтенсивну підготовку до вступних іспитів на всі економічні спеціальності.

ЕКОНОМІЧНІ РІЧНІ КУРСИ ЧЕСЬКОГО МОВИ В ЧЕХІЇ

Програма для майбутніх банкірів та економістів, які планують вступати до приватного або державного чеського університету (наприклад, в ВШЕ).

Початок курсу: 13 вересня 2021 року
Тривалість курсу: вересень 2021 - травень 2022 року
Місто проведення курсу: Прага
Загальна кількість годин курсу1100
Вартість курсу: 4700 €

 

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Бюро перекладів "Еталон" - офіційний представник освітнього центру "Association" на території України.

Консультація, послуги з підбору та реєстрації на програму, допомога в оформленні документів і пошуку житла в Чехії - БЕЗКОШТОВНІ.

Запис на консультацію за телефоном +380666090170 (Viber). Працюємо по всій території України. Також можлива консультація online.

Наш офіс знаходиться в самому центрі Харкова по вулиці Сумській 37-Б, 1 пов., oфіс 2 (ст. Метро Університет).