ГУМАНІТАРНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Журналістика та PR, психологія, політологія і міжнародні відносини, іноземні мови, релігієзнавство та лінгвістика - це далеко не весь список гуманітарних напрямків чеських ВНЗ.

БЕЗКОШТОВНА ГУМАНІТАРНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Існують дві обов'язкові умови, за яких можливо вчитися в Чехії безкоштовно. Перша - навчання проходить тільки на чеській мові, відповідно абітурієнт повинен володіти нею на належному рівні. У кожного напрямку в освіті свої вимоги до рівня знання мови. Для гуманітарного напрямку - це рівень В2 (Середньо-просунутий рівень знання іноземної мови).

Друга умова - успішне складання вступних іспитів.

Одні молоді люди, які бажають навчатися безкоштовно в Чехії, обирають шлях самостійної підготовки, інші ж, не бажаючи ризикувати, звертаються до фахівців. Як правило, це місцеві освітні мовні центри, які спеціалізуються і на мовній підготовці абітурієнтів, і на підготовці до вступних іспитів.

Один з провідних профільних центрів Чехії - це освітній центр "Association".

94% випускників школи "Association" вступають в бажані навчальні заклади. Програми підготовки складені з урахуванням всіх запитів і вимог для успішного вступу кожного абітурієнта.

Річні гуманітарні курси чеської мови в "Association" - це базова підготовка, яка розрахована на випускників шкіл, і яка включає в себе вивчення чеської мови + інтенсивну підготовку до вступних іспитів на всі гуманітарні спеціальності, в тому числі журналістику, психологію та інші.

ГУМАНІТАРНИЙ РІЧНИЙ КУРС ЧЕСЬКОГО МОВИ В ЧЕХІЇ

Програма для майбутніх журналістів, політологів, істориків, психологів, які планують вступати до приватних або державних чеських університет (наприклад, Карлов або Масарика).

Початок курсу: 13 вересня 2021 року
Тривалість курсу: вересень 2021 - травень 2022 року
Місто проведення курсу: Прага
Загальна кількість годин курсу: 1100
Вартість курсу: 4700 €

 

PoProfessii.in.ua є офіційним Представником освітнього центру "Association" на території України. Ми пропонуємо повний супровід абітурієнтів протягом усього процесу вступу до ВНЗ Чехії.

Бюро перекладів "Еталон" (м.Харків) вирішить всі питання, пов'язані з підготовкою і оформленням необхідних документів. 7 років бездоганної роботи з абітурієнтами, які бажають навчатися за кордоном!

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Зв'язатися з нами для отримання безкоштовної консультації можна за телефоном +380666090170 (Viber, Telegram) або через Форму зворотнього зв'язку.

Ми знаходимося за адресою: м. Харків, вулиця Сумська, 37-Б, 1 пов., oфіс 2 (ст. Метро Університет).

Працюємо по всій території України. Можлива консультація online.