ЯК БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЯ В ЧЕХІЇ

Чехія - європейська країна великих перспектив, куди щорічно приїжджає вчитися молодь зі всієї Європи. Чеська освіта має ряд незаперечних переваг, одне з яких - безкоштовна освіта.

Вища освіта в Чехії може бути безкоштовною для іноземних громадян. Всі витрати по оплаті навчання бере на себе чеська держава, причому іноземні студенти знаходяться в рівному становищі по відношенню до чеських.

Авіація, IT, Медицина, Юриспруденція, Економіка, Екологія, Хімія (Реставрація), Архітектура, Менеджмент, Маркетинг і PR, Міжнародні відносини, Лінгвістика, Логістика, Металургія, Техніка, Дизайн, Творчість, Туризм - ось основний список освітніх напрямків з можливістю навчання на бюджеті.

За яких же умов можливо здобути безкоштовну вищу освіту в Чехії? Їх - дві:

  1. потрібно говорити по-чеськи;
  2. потрібно успішно скласти вступні іспити (але не завжди - іноді ВНЗ їх скасовують і беруть всіх, хто подав заяву).

Отже, перша обов'язкова умова навчатися в Чехії безкоштовно - це знання чеської мови. Тут потрібно відзначити, що чеська відноситься до групи слов'янських мов, також як українська мова, що робить її більш легкою для вивчення нашими співвітчизниками в порівнянні з іншими європейськими мовами.

ЯК ВИВЧИТИ ЧЕСЬКУ МОВУ

Є декілька способів, як можна вивчити будь-яку іноземну мову, в тому числі і чеську.

Перший - це вивчити мову самостійно, вдома, використовуючи спеціальні книги, аудіо та відео матеріали. Тут повинна бути явна схильність до мов, сильна мотивація, досить вільного часу, чітка самоорганізація і націленість на результат.

Як показує статистика, успішно вивчити іноземну мову самостійно вдається лише одиницям. В інших випадках, як правило, справа закінчується провалом.

Другий спосіб - це піти на курси іноземної мови в своєму місті. Безумовно, ці курси дають свої результати. Зазвичай, студенти таких курсів можуть застосувати знання мови під час туристичної подорожі, перегляду фільму на мові носія або ж для роботи на території своєї країни. Однак такого рівня, як правило, недостатньо, щоб успішно скласти вступні іспити, а потім вчитися і вільно висловлювати свої думки.

І третій спосіб - освоєння іноземної мови на території тієї країни, мову якої ви вивчаєте. Як правило, підготовчі мовні програми проходять на базі спеціалізованих мовних центрів. Занурення в мовне середовище, викладачі - корінні жителі країни, правильна вимова - все це, звичайно ж, сприяє кращому освоєнню іноземної мови. Крім того, крім програм з вивчення іноземної мови, такі центри також пропонують і допомогу в підготовці до вступних іспитів. А це - друга обов'язкова умова можливості вчитися в Чехії безкоштовно.

Для тих, хто планує вступати в чеська ВНЗ, ми радимо не ризикувати, піти третім шляхом і звернутися до професіоналів.

Пропонуємо до Вашої уваги нашого чеського Партнера - Освітній центр "Association" - провідна школа Чехії з підготовки іноземних абітурієнтів до вступу в державні і приватні ВНЗ країни.

Освітній центр "Association" пропонує допомогу, як у вивченні чеської мови, так і підготовці до вступних іспитів. 94% випускників школи Association вступають в бажані навчальні заклади. Програми підготовки складені з урахуванням всіх запитів і вимог для успішного вступу кожного абітурієнта.

Офіційний Представник в Україні - Бюро перекладів "Еталон"!

Консультація, послуги з підбору та реєстрації на програму, допомога в оформленні документів і пошуку житла в Чехії - БЕЗКОШТОВНІ.

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Запис на консультацію за телефоном +380666090170 (Viber). Працюємо по всій території України. Також можлива консультація online. Наш офіс знаходиться в самому центрі Харкова по вулиці Сумській 37-Б, 1 пов., офіс 2 (ст. Метро Університет).