МЕДИЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Медична освіта в Чехії - одне з найпопулярніших і, в той же час, найскладніших напрямків для вступу та навчання. Перші три роки студенти вивчають теорію, решту часу присвячено практиці. Потім здаються іспити, після яких випускник отримує титул MUDr. (Medicinae Universae Doctor). Далі - вибір спеціалізації, кожна з яких має свої терміни навчання (наприклад, практичну медицину вивчають 6 років, а нейрохірургію - 7 років).

Середня зарплата лікаря в Чехії становить 68435 крон (~ 2700 €), що майже в три рази перевищує загальний середньостатистичний рівень зарплат по країні.

У Чехії є як державні медичні ВНЗ, так і приватні. У всіх приватних навчальних закладах навчання можливо тільки на платній основі, яке здійснюється як на чеській, так і англійській мові. У державних ВНЗ навчання безкоштовне як для чехів, так і для іноземних абітурієнтів.

БЕЗКОШТОВНА МЕДИЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Існують дві обов'язкові умови, за яких можливо вчитися в Чехії безкоштовно. Перша - навчання проходить тільки на чеській мові, відповідно абітурієнт повинен володіти нею на належному рівні. У кожного напрямку в освіті свої вимоги до рівня знання мови. Для медичного спрямування - це рівень С1 (Просунутий рівень знання іноземної мови). Друга умова - успішне складання вступних іспитів.

Одні молоді люди, які бажають навчатися безкоштовно в Чехії, обирають шлях самостійної підготовки, інші ж, не бажаючи ризикувати, звертаються до фахівців. Як правило, це місцеві освітні мовні центри, які спеціалізуються і на мовній підготовці абітурієнтів, і на підготовці до вступних іспитів.

Один з провідних профільних центрів Чехії - це освітній центр "Association".

Річні медичні курси чеської мови в "Association" - це базова підготовка, розрахована на випускників шкіл, яка включає в себе вивчення чеської мови + інтенсивну підготовку до вступних іспитів на всі медичні спеціальності, в тому числі фармацевтику, ветеринарну справу, стоматологію та інші.

МЕДИЧНИЙ РІЧНИЙ КУРС ЧЕСЬКОГО МОВИ ВІД ASSOCIATION
 

Початок курсу: 13 вересня 2021 року
Тривалість курсу: вересень 2021 - травень 2022 року
Місто проведення курсу: Прага
Загальна кількість годин курсу1200
Вартість курсу5200 €

 

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Бюро перекладів "Еталон" - офіційний представник освітнього центру "Association" на території України.

Консультація, послуги з підбору та реєстрації на програму, допомога в оформленні документів і пошуку житла в Чехії - БЕЗКОШТОВНІ.

Запис на консультацію за телефоном +380666090170 (Viber). Працюємо по всій території України. Також можлива консультація online.

Наш офіс знаходиться в самому центрі Харкова по вулиці Сумській 37-Б, 1 пов., oфіс 2 (ст. Метро Університет).