МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Якщо ви впевнені, що ваше призначення - зв'язати своє професійне життя з мистецтвом, то Чехія - це підходяще місце. Так склалося, що художники, письменники, дизайнери і музиканти їдуть до Праги, щоб надихатися і вчитися. До них же, як не дивно, в чеській освіті відносяться і архітектори.

Елітарний рівень мистецьких спеціальностей чеських ВНЗ народжує високу конкуренцію. Вступити на мистецькі спеціальності, рівно як і навчання на них - складна справа. При зарахуванні, значну роль відіграє талант і професійне (заздалегідь підготовлене) портфоліо.

Випускникам мистецьких спеціальностей чеських ВНЗ відкриті великі перспективи працевлаштування. Наприклад, цілком реально спокуситися на вакансію в компанії зі світовим ім'ям у сфері анімації, наприклад, Pixar.

БЕЗКОШТОВНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Існують дві обов'язкові умови, за яких можливо вчитися в Чехії безкоштовно. Перша - навчання проходить лише на чеській мові, відповідно абітурієнт повинен володіти нею на належному рівні. У кожного напряму в освіті свої вимоги до рівня знання мови. Для мистецького напряму - це рівень В2 (Середньо-просунутий рівень знання іноземної мови).

Друга умова - успішне складання вступних іспитів.

Одні молоді люди, які бажають навчатися безкоштовно в Чехії, обирають шлях самостійної підготовки, інші ж, не бажаючи ризикувати, звертаються до фахівців. Як правило, це місцеві освітні мовні центри, які спеціалізуються і на мовній підготовці абітурієнтів, і на підготовці до вступних іспитів.

Один з провідних профільних центрів Чехії - це освітній центр "Association".

Річні мистецькі курси чеської мови в "Association" - це базова підготовка, розрахована на випускників шкіл, яка включає в себе вивчення чеської мови + інтенсивну підготовку до вступних іспитів на всі мистецькі спеціальності, в тому числі для архітекторів, письменників та інших.

МИСТЕЦЬКИЙ РІЧНИЙ КУРС ЧЕСЬКОГО МОВИ В ЧЕХІЇ

Програма для майбутніх дизайнерів, художників, музикантів або артистів, які планують вступати до чеського ВНЗ (наприклад, в Чеську Академію Мистецтв) або консерваторію.

Початок курсу: 13 вересня 2021 року
Тривалість курсу: вересень 2021 - травень 2022 року
Місто проведення курсу: Прага
Загальна кількість годин курсу1200
Вартість курсу: 4949 €

 

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Бюро перекладів "Еталон" - офіційний представник освітнього центру "Association" на території України.

Консультація, послуги з підбору та реєстрації на програму, допомога в оформленні документів і пошуку житла в Чехії - БЕЗКОШТОВНІ.

Запис на консультацію за телефоном +380666090170 (Viber). Працюємо по всій території України. Також можлива консультація online.

Наш офіс знаходиться в самому центрі Харкова по вулиці Сумській 37-Б, 1 пов., oфіс 2 (ст. Метро Університет).