ТЕХНІЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Чеські технічні університети корістуються великою популярністю среди іноземних абітурієнтів. Діпломовані техніки є найбільш затребуваними фахівцямі як на чеському, так и на світовому ринку праці.

До спеціальностей технічного напряму відносяться інформаційні технології, it-розробки, будівництво будинків і машин, транспортна логістика, авіа сполучення и т.д.

БЕЗКОШТОВНА ТЕХНІЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Існують дві обов'язкові умови, за яких можливо вчитися в Чехії безкоштовно. Перша - навчання проходить тільки на чеській мові, відповідно абітурієнт повинен володіти нею на належному рівні. У кожного напряму в освіті свої вимоги до рівня знання мови. Для технічного напряму - це рівень В2 (Середньо-просунутий рівень знання іноземної мови).

Друга умова - успішне складання вступних іспитів.

Одні молоді люди, які бажають навчатися безкоштовно в Чехії, обирають шлях самостійної підготовки, інші ж, не бажаючи ризикувати, звертаються до фахівців. Як правило, це місцеві освітні мовні центри, які спеціалізуються і на мовній підготовці абітурієнтів, і на підготовці до вступних іспитів.

Один з провідних профільних центрів Чехії - це освітній центр "Association".

Річні технічні курси чеської мови в "Association" - це базова підготовка, яка розрахована на випускників шкіл і яка включає в себе вивчення чеської мови + інтенсивну підготовку до вступних іспитів на всі технічні спеціальності.

ТЕХНІЧНИЙ РІЧНИЙ КУРС ЧЕСЬКОЇ МОВИ В ЧЕХІЇ

Програма спрямована на вступ до ВНЗ з технічним, будівельним або електротехнічним ухилом (наприклад, в ČVUT).

Початок курсу: 13 вересня 2021 року
Тривалість курсу: вересень 2021 - травень 2022 року
Місто проведення курсу: Прага
Загальна кількість годин курсу1100
Вартість курсу: 4700 €

 

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПИШІТЬ!

Бюро перекладів "Еталон" - офіційний представник освітнього центру "Association" на території України.

Консультація, послуги з підбору та реєстрації на програму, допомога в оформленні документів і пошуку житла в Чехії - БЕЗКОШТОВНІ.

Запис на консультацію за телефоном +380666090170 (Viber). Працюємо по всій території України. Також можлива консультація online.

Наш офіс знаходиться в самому центрі Харкова по вулиці Сумській 37-Б, 1 пов., oфіс 2 (ст. Метро Університет).