Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Загальна інформація
Тип навчального закладу:
Коледжи
Напрямки навчання

За освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр (на базі 9 та 11 кл., на основі диплому кваліфікованого робітника):

 

  • 231 Соціальна робота
  • 051 Економіка
  • 071 Облік і оподаткування

 

За освітнім ступенем молодший бакалавр:

 

  • 071 Облік і оподаткування

 

За освітнім ступенем бакалавр:

 

  • 051 Економіка, спеціалізація Економічна кібернетика
  • 071 Облік і оподаткування
  • 231 Соціальна робота
  • 053 Психологія
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
Короткий опис

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж 04 червня 1971 року № 56.

До 2002 року коледж дотримувався визначеного економічного профілю підготовки молодших спеціалістів: здійснював підготовку фахівців за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Економіка підприємства».

З 2002 року коледж готує фахівців для соціальної сфери України за спеціальністю "Соціальна робота". За понад 45 років діяльності підготовлено більше 5000 молодших спеціалістів для економічної та біля 350 – для соціальної сфери України.

В листопаді 2016 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11. 2016 року № 1434 «Про перейменування Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату» змінено тип та перейменовано Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат у Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

Коледж – галузевий вищий навчальний заклад, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступенів молодшого бакалавра та/або бакалавра, проводить прикладні наукові дослідження та має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення для створення належних умов навчання, соціальної, фізичної та медичної реабілітації студентів з інвалідністю.

Коледж також має право здійснювати підготовку фахівців за освітнім ступенем бакалавра, молодшого бакалавра, освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

Науково-педагогічний колектив нараховує 51 особу. З них з науковими ступенями: кандидата наук - 24 особи, доктора – 1 особа; з науковим званням доцента – 15 осіб.

 

Веб-сайт: http://posek.km.ua/

Ел.пошта: Kp-peti@ukr.net