Ракетник

Ракетник

Ракетник - це професійний військовий, обов'язком якого є обслуговування і використання для виконання бойових завдань спеціальних ракетних комплексів.

Сьогодні залежно від країни і місця своєї роботи, кваліфіковані ракетники можуть нести службу в окремих Сухопутних військах, у підрозділах протиракетної безпеки або на спеціальних шахтах, що розміщують ядерну зброю.

Відомо, що ракетні війська найчастіше є основною силою, яка стримує великомасштабні воєнні дії проти певної держави. Підтримувати працездатність ракетного обладнання, контролювати його справність і бути готовим використовувати установки одразу після находження наказу – ось основні завдання роботи кваліфікованого ракетника.

ОБОВ'ЯЗКИ РАКЕТНИКА

  • контроль справності і робочого стану ракетної зброї;
  • здійснення з її допомогою різних бойових завдань;
  • охорона спеціальних ракетних комплексів.

Професія ракетника, як правило, пов'язана з обслуговуванням складних і дуже небезпечних військових установок. А це значить, що й вимоги до солдатів, які несуть таку службу, пред'являються досить високі.

ВИМОГИ ДО РАКЕТНИКА

  • вища профільна освіта або спеціальна підготовка;
  • знання особливостей обладнання і роботи різних видів ракетної зброї;
  • фізична витривалість, сила та вольовий характер – для військових, які працюють у зоні проведення бойових операцій;
  • уважність, чіткість дій і злагоджена робота – для ракетників, які служать на спеціальних шахтах або в підрозділах, що розробляють ядерну зброю;
  • бездоганне фізичне і психічне здоров'я.

Якщо ви прагнете стати ракетником, то можна вступити до військового навчального закладу на профільну спеціальність або ж здобути цю професію, пройшовши службу в армії.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі