Ракетник

Ракетник

Ракетник - це професійний військовий, обов'язком якого є обслуговування і використання для виконання бойових завдань спеціальних ракетних комплексів.

Сьогодні залежно від країни і місця своєї роботи, кваліфіковані ракетники можуть нести службу в окремих Сухопутних військах, у підрозділах протиракетної безпеки або на спеціальних шахтах, що розміщують ядерну зброю.

Відомо, що ракетні війська найчастіше є основною силою, яка стримує великомасштабні воєнні дії проти певної держави. Підтримувати працездатність ракетного обладнання, контролювати його справність і бути готовим використовувати установки одразу після находження наказу – ось основні завдання роботи кваліфікованого ракетника.

ОБОВ'ЯЗКИ РАКЕТНИКА

  • контроль справності і робочого стану ракетної зброї;
  • здійснення з її допомогою різних бойових завдань;
  • охорона спеціальних ракетних комплексів.

Професія ракетника, як правило, пов'язана з обслуговуванням складних і дуже небезпечних військових установок. А це значить, що й вимоги до солдатів, які несуть таку службу, пред'являються досить високі.

ВИМОГИ ДО РАКЕТНИКА

  • вища профільна освіта або спеціальна підготовка;
  • знання особливостей обладнання і роботи різних видів ракетної зброї;
  • фізична витривалість, сила та вольовий характер – для військових, які працюють у зоні проведення бойових операцій;
  • уважність, чіткість дій і злагоджена робота – для ракетників, які служать на спеціальних шахтах або в підрозділах, що розробляють ядерну зброю;
  • бездоганне фізичне і психічне здоров'я.

Якщо ви прагнете стати ракетником, то можна вступити до військового навчального закладу на профільну спеціальність або ж здобути цю професію, пройшовши службу в армії.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі