Реставратор

Реставратор

Реставратор - це експерт по відновленню первозданного виду предметів історичної й культурної спадщини.

Професія реставратора являє собою ремонт і відновлення творів мистецтва, а також «консервацію» виконаної роботи для її максимально тривалого збереження.

Обов'язки реставратора

  • визначення історичної і культурної цінністі предмета реставрації;
  • реставрація творів мистецтва;
  • ремонтні роботи антикварних меблів, транспорту, прикрас і т.д.;
  • рекомендації по збереженню відреставрованого виробу (підбір правильного освітлення, режиму вологості і температури).

Більшості шанувальників мистецтва відомо, що привабливий зовнішній вигляд «шедевра» не завжди є найважливішою його особливістю. Напевно, тому досить часто на антикварному ринку набагато вище цінується справжність техніки виконання, характерні особливості експоната, а також підписи і написи авторів. Звичайно ж, здатність розглянути і підкреслити потрібні «оригінальні» тонкощі вимагає від майстра особливих знань і вмінь. Напевно, тому сьогодні фахівців, які здійснюють реставрацію, прийнято умовно розділяти на два види: наукових фахівців і ремонтників.

Наукова реставрація – це процес відновлення автентичності і максимальної природності культурного або історичного об'єкта.

Ремонтна реставрація – це робота по наданню товарного виду і функціональності старовинним предметам меблів, посуду, техніки або антикваріатів.

До того ж, досить часто професійні реставратори мають ще й окрему вузьку спеціалізацію: хтось реставрує картини, хтось меблі, а хтось археологічні знахідки.

ВИМОГИ ДО РЕСТАВРАТОРА

  • вища профільна освіта;
  • знання реставраційної справи;
  • вміння працювати зі спеціальним інструментом;
  • розуміння принципів застосування спеціальних засобів і матеріалів;
  • відмінний зір;
  • акуратність і уважність до деталей.

Полюбляєте мистецтво, бажаєте присвятити своє життя "ремонту" унікальних виробів і стати реставратором? Тоді вам необхідно здобути спеціальну освіту в одному із профільних навчальних закладів. 

Як здобути освіту за напрямом "Збереження і реставрація творів мистецтва" в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Останні новини
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі