Розробник чат-ботів

Розробник чат-ботів

У нашій країні професія розробник чат-ботів тільки починає набирати обертів. Це затребуваний і перспективний напрямок в IT-сфері. Такі фахівці потрібні практично для кожної фірми, компанії або організації, адже популярність чат-ботів росте з кожним днем.

ЩО ТАКЕ ЧАТ-БОТ І ЯКІ ФУНКЦІЇ ВІН ВИКОНУЄ

Чат-бот - трендовий інструмент, який представляє собою алгоритм штучного інтелекту, за допомогою якого здійснюється спілкування з клієнтом в месенджерах, на сайтах, в соціальних мережах. Це спеціальні програми, завдяки яким відбувається автоматизована комунікація з користувачем за заданим сценарієм.

Найбільш актуальне використання чат-ботів у сфері обслуговування, в різних комерційних проектах середнього і малого бізнесу. Даний інструмент здатний відповідати на питання, надавати інформацію та дані, виконувати команди. Спілкування може здійснюватися в текстовому або голосовому форматі, імітуючи розмову з живою людиною.

ХТО ТАКИЙ РОЗРОБНИК ЧАТ-БОТІВ І СЦЕНАРИСТ ЧАТ-БОТІВ

Розробник чат-ботів - це фахівець, який займається конструюванням і створенням розумного віртуального помічника, адаптуючи його для виконання тих чи інших завдань. Для цього не потрібно освоювати мову програмування, важливо вміти користуватися спеціальними конструкторами (платформами).

Сценарист чат-ботів - це фахівець, який аналізує цільову аудиторію і пише ретельно продумані сценарії діалогу під індивідуальні потреби клієнтів. Саме від цього багато в чому залежить успішність взаємодії з потенційним клієнтом або покупцем.

ОБОВ'ЯЗКИ РОЗРОБНИКА ЧАТ-БОТІВ

  • Розробка різноманітних сценаріїв спілкування;
  • Конструювання, налагодження та запуск чат-ботів;
  • Контроль створення діалогового контенту.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇ РОЗРОБНИК ЧАТ-БОТІВ

  • Можливість працювати віддалено;
  • Різноманітні і цікаві завдання;
  • Немає потреби в початкових інвестиціях;
  • Завжди видно реальний результат роботи.

Цей напрямок почав активно розвиватися не так давно, потреба в креативних професіоналах зростає. Так що сміливо йдіть на курси по створенню чат-ботів, вчіться і освоюйте сучасну перспективну спеціалізацію.

Освоївши цей новий вид діяльності в IT-сфері, ви отримаєте нові можливості і перспективи на майбутнє.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі