Розробник чат-ботів

Розробник чат-ботів

У нашій країні професія розробник чат-ботів тільки починає набирати обертів. Це затребуваний і перспективний напрямок в IT-сфері. Такі фахівці потрібні практично для кожної фірми, компанії або організації, адже популярність чат-ботів росте з кожним днем.

ЩО ТАКЕ ЧАТ-БОТ І ЯКІ ФУНКЦІЇ ВІН ВИКОНУЄ

Чат-бот - трендовий інструмент, який представляє собою алгоритм штучного інтелекту, за допомогою якого здійснюється спілкування з клієнтом в месенджерах, на сайтах, в соціальних мережах. Це спеціальні програми, завдяки яким відбувається автоматизована комунікація з користувачем за заданим сценарієм.

Найбільш актуальне використання чат-ботів у сфері обслуговування, в різних комерційних проектах середнього і малого бізнесу. Даний інструмент здатний відповідати на питання, надавати інформацію та дані, виконувати команди. Спілкування може здійснюватися в текстовому або голосовому форматі, імітуючи розмову з живою людиною.

ХТО ТАКИЙ РОЗРОБНИК ЧАТ-БОТІВ І СЦЕНАРИСТ ЧАТ-БОТІВ

Розробник чат-ботів - це фахівець, який займається конструюванням і створенням розумного віртуального помічника, адаптуючи його для виконання тих чи інших завдань. Для цього не потрібно освоювати мову програмування, важливо вміти користуватися спеціальними конструкторами (платформами).

Сценарист чат-ботів - це фахівець, який аналізує цільову аудиторію і пише ретельно продумані сценарії діалогу під індивідуальні потреби клієнтів. Саме від цього багато в чому залежить успішність взаємодії з потенційним клієнтом або покупцем.

ОБОВ'ЯЗКИ РОЗРОБНИКА ЧАТ-БОТІВ

  • Розробка різноманітних сценаріїв спілкування;
  • Конструювання, налагодження та запуск чат-ботів;
  • Контроль створення діалогового контенту.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇ РОЗРОБНИК ЧАТ-БОТІВ

  • Можливість працювати віддалено;
  • Різноманітні і цікаві завдання;
  • Немає потреби в початкових інвестиціях;
  • Завжди видно реальний результат роботи.

Цей напрямок почав активно розвиватися не так давно, потреба в креативних професіоналах зростає. Так що сміливо йдіть на курси по створенню чат-ботів, вчіться і освоюйте сучасну перспективну спеціалізацію.

Освоївши цей новий вид діяльності в IT-сфері, ви отримаєте нові можливості і перспективи на майбутнє.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі