Звукорежисер

Звукорежисер

Звукорежисер - це професіонал, який займається створенням звукових образів, підбором звукового ряду, музичного супроводу і його драматургією. Ціль роботи такого фахівця – за допомогою звуків і музики викликати в глядачів фільмів або слухачів радіо, яскраві, позитивні або негативні емоції.

Професійний звукорежисер – це не тільки творчий працівник, але ще й «технар», який добре розбирається у фізиці звуку, принципах акустики та професійній апаратурі. Обов'язки звукорежисера досить широкі. Цей фахівець не тільки підбирає необхідні мелодії або робить імітацію потрібних звуків, але й записує, обробляє, а також відтворює їх, використовуючи спеціальні технічні засоби і комп'ютерні програми.

Сьогодні звукорежисери необхідні і затребувані як у кіностудіях, так і на радіо, на телеканалах, у звукозаписних компаніях або в рекламних агентствах. До того ж, щорічно з розвитком ринку реклами та мультимедіа престиж цієї професії тільки зростає.

Вимоги до звукорежисера

  • вища освіта за спеціальністю "Звукорежисура";
  • базова музична підготовка;
  • відмінний слух і смак;
  • наявність досвіду роботи або портфоліо;
  • вміння працювати зі спеціальними технічними засобами.

Якщо ви вже закінчили музичну школу і прагнете присвятити свою кар'єру звукам і музиці, можете спробувати себе в професії звукорежисера.  

 Для того щоб стати звукорежисером, безумовно, необхідно мати спеціальну освіту. 

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Нонфікшн як інструмент саморозвитку та особистісного зростання

У часи, коли світ змінюється з блискавичною швидкістю, найкращою стратегією є інвестиції в саморозвиток та особистісне зростання. І саме нон фікшн література стає тим джерелом знань, що формує нове мислення.

Читати далі
ТОП предметів для занять з репетитором в Україні: що найчастіше обирають школярі

Ринок репетиторських послуг в Україні стабільно зростає, і певні предмети користуються особливо високим попитом. 

Читати далі
EB-2 віза: Можливості для українських професіоналів

У цій статті ми розповімо, як українці можуть використовувати візу EB-2 для досягнення кар'єрних цілей, які професії найперспективніші, як підготуватися до подачі заяви і як подолати можливі труднощі.

Читати далі