ФОТОКОНКУРС від ООН на честь 2020 року – Міжнародного року охорони здоров'я рослин

Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). В цей рік стане можливим привернути особливу увагу світової громадськості до питання охорони здоров'я рослин. Адже рослини допомагають ліквідувати голод, знизити рівень бідності, охороняють навколишнє середовище і сприяють економічному розвитку.

У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій в двох категоріях, на яких повинні бути відображені здорові і нездорові рослини.

Фотографії зі здоровими рослинами повинні відображати всю красу рослин, а також їхню значимість для нашої планети, як джерело повітря та їжі. Що стосується фотографій з хворими рослинами, то тут організатори просять надсилати фотографії, на яких зображені рослини, уражені шкідниками, наприклад, такими як: комахи, бактерії, віруси і т.п.

Журі фотоконкурсу вибере по два переможці в кожній категорії. Результати будуть оголошені в липні 2020 року.

Хто може брати участь

  • як фотографи-аматори, так і професіонали своєї справи;
  • люди старше 18 років.

Як взяти участь: умови і терміни

  • заявки приймаються до 15 червня 2020 року;
  • фотографії повинні супроводжуватися коротким описом;
  • кожен учасник може надіслати не більше 5 фотографій.

Більш детальну інформацію про фотоконкурс та призи, а також онлайн-форму можна знайти за посиланням: http://www.fao.org/plant-health-2020/photo-contest/enter-the-contest/ru/

Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі