Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). В цей рік стане можливим привернути особливу увагу світової громадськості до питання охорони здоров'я рослин. Адже рослини допомагають ліквідувати голод, знизити рівень бідності, охороняють навколишнє середовище і сприяють економічному розвитку.

У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій в двох категоріях, на яких повинні бути відображені здорові і нездорові рослини.

Фотографії зі здоровими рослинами повинні відображати всю красу рослин, а також їхню значимість для нашої планети, як джерело повітря та їжі. Що стосується фотографій з хворими рослинами, то тут організатори просять надсилати фотографії, на яких зображені рослини, уражені шкідниками, наприклад, такими як: комахи, бактерії, віруси і т.п.

Журі фотоконкурсу вибере по два переможці в кожній категорії. Результати будуть оголошені в липні 2020 року.

Хто може брати участь

  • як фотографи-аматори, так і професіонали своєї справи;
  • люди старше 18 років.

Як взяти участь: умови і терміни

  • заявки приймаються до 15 червня 2020 року;
  • фотографії повинні супроводжуватися коротким описом;
  • кожен учасник може надіслати не більше 5 фотографій.

Більш детальну інформацію про фотоконкурс та призи, а також онлайн-форму можна знайти за посиланням:

 http://www.fao.org/plant-health-2020/photo-contest/enter-the-contest/ru/

Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі