Алерголог - імунолог

Алерголог - імунолог

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я від алергії страждає близько 30% населення Землі, і число алергіків продовжує зростати. Головними причинами фахівці називають генетичну схильність, екологічну ситуацію в світі, низьку якість продуктів та інше.

Сьогодні алергологія одна з галузей сучасної медицини, яка інтенсивно розвивається. Вона займається вивченням причин виникнення алергічних реакцій, а також діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань, викликаних алергенами. Спорідненим напрямком алергології є імунологія, оскільки обидва напрямки мають справу з імунною системою. Лікаря-спеціаліста в даній області називають алерголог-імунолог.

Алерголог-імунолог - це вузький фахівець з вищою медичний освітою, який займається лікуванням захворювань, викликаних реакцією організму на різного роду алергени і порушенням роботи імунної системи.

ЩО Ж ТАКЕ АЛЕРГІЯ

Алергія - це реакція імунної системи на повторний вплив алергенів (подразників). Ними можуть виступати харчові продукти, консерванти, барвники, пилок, цвіль, шерсть тварин та інші. Всі ці подразники можуть викликати нежить, чхання, кашель, висипання на тілі та свербіж. Крім того, алергія може викликати і серйозніші наслідки.

ЩО ЛІКУЄ АЛЕРГОЛОГ-ІМУНОЛОГ

 • бронхіальну астму;
 • алергічний риніт;
 • алергічний дерматит;
 • кропив'янку гостру і хронічну;
 • харчову алергію;
 • набряк Квінке та інші.

Основне завдання алерголога-імунолога - підбір лікування, яке допоможе відновити нормальну роботу імунної системи.

ОБОВ'ЯЗКИ АЛЕРГОЛОГА-ІМУНОЛОГА

 • проведення амбулаторного прийому пацієнтів;
 • діагностика, лікування та профілактика захворювань алергічного характеру та імунної системи;
 • призначення клінічних досліджень: шкірні проби, аналіз крові на антитіла до алергенів, аналіз мокроти та інші;
 • проведення алергопроб;
 • розробка персональних схем лікування вищезазначених захворювань;
 • підбір індивідуальної гіпоалергенної дієти;
 • ведення медичної документації.

МІСЦЯ РОБОТИ

Фахівці алергологи-імунологи завжди затребувані в державних поліклініках та лікарнях, приватних медичних клініках, консультативно-діагностичних та науково-практичних центрах.

ЯК СТАТИ АЛЕРГОЛОГОМ-ІМУНОЛОГОМ

Для того щоб стати алергологом-імунологом, необхідно здобути вищу медичну освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія», а потім вступити до ординатури за напрямком «Алергологія та Імунологія».

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ *

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

 1. українська мова та література
 2. біологія
 3. хімія або фізика

* Інформація для вступу до різних ВНЗ може відрізнятися.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

 

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі