Антрополог (Антропологія)

Антрополог (Антропологія)

Антрополог - це фахівець, основним завданням якого є вивчення походження та еволюції людини, а також вплив на її розвиток природних і соціально-культурних факторів.

Сьогодні сучасну науку антропологію прийнято умовно поділяти на два види: фізичну та соціальну, - де перша вивчає людину як біологічний вид, а друга – як частину суспільної системи.

Фізична антропологія досліджує людські останки різних періодів і націй, різного віку і статі, зіставляє їх з природними подіями, що відбуваються, і готує відповідні висновки. Як правило, результати роботи антрополога сьогодні затребувані в сучасній науковій медицині, фармації, психології, етнологіі і т.д.

Соціальна антропологія вивчає розвиток людини в соціумі, її економічну і політичну поведінку, культуру, релігію та систему цінностей. Такі знання допомагають вченим визначити суть протиріч між різними націями, причини появи та зникнення окремих соціальних груп, а також еволюцію потреб різних народів.

Чим займається антрополог

  • проведення експедиційних робіт;
  • лабораторні дослідження останків людського скелету, предметів побуту або культури;
  • вивчення і аналіз отриманого матеріалу;
  • зіставлення фактів;
  • узагальнення та підготовка висновків про виконану роботу.

Зрозуміло, що професія антрополога досить рідкісна та цікава. Зазвичай, такі фахівці займаються науковою або освітньою роботою, входять в склад спеціальних експедицій, проводять екскурсії в музеях.

Для того щоб стати антропологом, необхідно не тільки мати базові знання в біології, медицині, історії та етнології, але й бути готовим до постійного самонавчання. До речі, почати процес освоєння науки антропології можна, пройшовши навчання за спеціальністю "Антропологія" в одному з українських ВНЗ.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
МЕДИЧНІ ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Сьогодні біотехнології та медицина розвиваються як ніколи стрімко і мають велику потребу в професіоналах, про існування спеціалізацій яких ми з вами раніше навіть не здогадувалися. 

Читати далі