Ембріолог

Ембріолог

Ембріолог - це фахівець репродуктивної медицини, основним завданням якого є отримання біологічного матеріалу і вирощування з нього ембріона (організму на ранніх стадіях розвитку).

Сьогодні професійні ембріологи працюють не тільки в спеціальних лабораторіях, але й у клініках репродуктивної медицини, на профільних кафедрах університетів, у науково-дослідних інститутах і т.д.

Як правило, такі фахівці не здійснюють консультування пацієнтів, а тільки роблять забір їхнього біологічного матеріалу, а після – відправляються його досліджувати або вирощувати з нього ембріони.

Обов'язки ембріолога

  • забір батьківського матеріалу (сперма і яйцеклітина);
  • оцінка якості отриманого матеріалу;
  • здійснення штучного запліднення;
  • підтримка оптимальних температурних та інших умов для його якісного росту;
  • контроль розвитку ембріона;
  • консервація і транспортування вирощеного матеріалу.

Сфери застосування ембріології

  • штучне запліднення;
  • сурогатне материнство;
  • лікування безпліддя.

Відомо, що ембріологія, як окрема спеціальність, з'явилася відносно недавно – синхронно з розвитком репродуктивної медицини. Уявіть собі, що раніше навчитися професії ембріолога було достатньо складно, зважаючи на відсутність її практичного значення. Однак, у даний момент, ситуація в корені змінилася і сьогодні, щоб стати ембріологом, необхідно здобути вищу медичну освіту і пройти підготовку за спеціальністю "Ембріологія".

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі