Ембріолог

Ембріолог

Ембріолог - це фахівець репродуктивної медицини, основним завданням якого є отримання біологічного матеріалу і вирощування з нього ембріона (організму на ранніх стадіях розвитку).

Сьогодні професійні ембріологи працюють не тільки в спеціальних лабораторіях, але й у клініках репродуктивної медицини, на профільних кафедрах університетів, у науково-дослідних інститутах і т.д.

Як правило, такі фахівці не здійснюють консультування пацієнтів, а тільки роблять забір їхнього біологічного матеріалу, а після – відправляються його досліджувати або вирощувати з нього ембріони.

Обов'язки ембріолога

  • забір батьківського матеріалу (сперма і яйцеклітина);
  • оцінка якості отриманого матеріалу;
  • здійснення штучного запліднення;
  • підтримка оптимальних температурних та інших умов для його якісного росту;
  • контроль розвитку ембріона;
  • консервація і транспортування вирощеного матеріалу.

Сфери застосування ембріології

  • штучне запліднення;
  • сурогатне материнство;
  • лікування безпліддя.

Відомо, що ембріологія, як окрема спеціальність, з'явилася відносно недавно – синхронно з розвитком репродуктивної медицини. Уявіть собі, що раніше навчитися професії ембріолога було достатньо складно, зважаючи на відсутність її практичного значення. Однак, у даний момент, ситуація в корені змінилася і сьогодні, щоб стати ембріологом, необхідно здобути вищу медичну освіту і пройти підготовку за спеціальністю "Ембріологія".

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі