ERP-програміст

ERP-програміст

ERP-програміст - це фахівець, основним завданням якого є забезпечення функціонування ERP (Enterprise Resource Planning — Керування ресурсами підприємства) системи на фірмі або підприємстві.

Професія "ERP-програміст" передбачає володіння комплексом додатків і програм, за допомогою яких можна привести до автоматизації облік і управління підприємством, пов'язуючи між собою всі сфери його діяльності.

ОБОВ'ЯЗКИ ERP-ПРОГРАМІСТА

  • управління програмним забезпеченням з обліку на підприємстві;
  • настройка користувацьких інтерфейсів;
  • робота в одній з основних ERP систем: Navision, Axapta, Baan;
  • програмування додатків на мовах Pascal, Дельфи, З++, Вижуал Бесик;
  • робота в бухгалтерських програмах по веденню обліку;
  • тестування програмного забезпечення;
  • переклад з англійської мови документації технічного характеру.

В цілому, Erp-програміст повинен бути захоплений програмуванням, мати аналітичний склад розуму і вищу технічну освіту. Працьовитість для нього повинна бути основною складовою, так як доведеться доведеться постійно розвиватися і вчити всі нові програми та мови програмування.

Як здобути технічну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі