Гейм-дизайнер (Game-дизайнер)

Гейм-дизайнер (Game-дизайнер)

Гейм-дизайнер – це фахівець, який створює і редагує комп'ютерні ігри.

Саме гейм-дизайнери видумують ігрових персонажів, створюють закони в грі, а також ігрові локації, предмети та іншу атрибутику. Увесь ігровий світ певної гри створюється представниками професії гейм-дизайнера. Саме вони відповідають за те, щоб Вам хотілося обновити свою улюблену гру, модернізувати персонажа або дізнатися, що ж знаходиться за наступною будовою.

ОБОВ'ЯЗКИ ГЕЙМ-ДИЗАЙНЕРА

  • розробка початкового внутріігрового світу;
  • створення і апробація всіх ігрових локацій, персонажів, атрибутів і т.д.;
  • тестування нових ігрових додатків і комп'ютерних ігор;
  • опис усіх особливостей і правил гри;
  • оновлення внутріігрового клієнта.

З урахуванням розвитку ринку комп'ютерних ігор затребуваність у представниках даної спеціальності неухильно продовжує рости. Гейм-дизайнери також можуть спокійно працювати в інших областях інформаційних технологій. Головне, щоб цей фахівець мав гарні комунікативні навички, тому що доведеться пояснювати замовникам все своє бачення певних моментів всередині гри.

Сьогодні в українських ВНЗ почали з’являтися учбові програми для гейм-дизайнерів. Окрім спеціальної освіти українські компанії-розробники, розглядаючи кандидата на посаду гейм-дизайнера, звертають також увагу на його знання в області 3D – моделювання, програмування, художній смак і рівень англійської мови. 

Як здобути вищу освіту за напрамом "Game-дизайн" у Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі