Гейм-дизайнер (Game-дизайнер)

Гейм-дизайнер (Game-дизайнер)

Гейм-дизайнер – це фахівець, який створює і редагує комп'ютерні ігри.

Саме гейм-дизайнери видумують ігрових персонажів, створюють закони в грі, а також ігрові локації, предмети та іншу атрибутику. Увесь ігровий світ певної гри створюється представниками професії гейм-дизайнера. Саме вони відповідають за те, щоб Вам хотілося обновити свою улюблену гру, модернізувати персонажа або дізнатися, що ж знаходиться за наступною будовою.

ОБОВ'ЯЗКИ ГЕЙМ-ДИЗАЙНЕРА

  • розробка початкового внутріігрового світу;
  • створення і апробація всіх ігрових локацій, персонажів, атрибутів і т.д.;
  • тестування нових ігрових додатків і комп'ютерних ігор;
  • опис усіх особливостей і правил гри;
  • оновлення внутріігрового клієнта.

З урахуванням розвитку ринку комп'ютерних ігор затребуваність у представниках даної спеціальності неухильно продовжує рости. Гейм-дизайнери також можуть спокійно працювати в інших областях інформаційних технологій. Головне, щоб цей фахівець мав гарні комунікативні навички, тому що доведеться пояснювати замовникам все своє бачення певних моментів всередині гри.

Сьогодні в українських ВНЗ почали з’являтися учбові програми для гейм-дизайнерів. Окрім спеціальної освіти українські компанії-розробники, розглядаючи кандидата на посаду гейм-дизайнера, звертають також увагу на його знання в області 3D – моделювання, програмування, художній смак і рівень англійської мови. 

Як здобути вищу освіту за напрамом "Game-дизайн" у Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі
MUST HAVE НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА

Ринок праці в наш час - живий організм, що постійно змінюється і підлаштовується під потреби швидкоплинного часу.

Читати далі