Косметолог

Косметолог

Косметолог - це фахівець з вищою медичною освітою за спецыальныстю «Дерматологія», який доглядає за шкірою обличчя і тіла клієнта за допомогою спеціальних косметологічних процедур і методів.

Косметологію можна розділити на апаратну, лазерну, медичну та естетичну.

Популярними послугами апаратної косметології є ультразвуковий пілінг, ультразвукове чистка обличчя, фотоомолодження, ударно-хвильова терапія та інші. В рамках апаратної косметології виділяють лазерну косметологію.

Лазерна косметологія передбачає такі процедури як: лазерний пілінг, лазерна епіляція, лазерне видалення доброякісних утворень на тілі (папіломи, родимки), лазерне видалення татуювань і т.п.

 У медичній косметології виділяють контурну пластику (усунення зморшок за допомогою ін'єкцій), мезотерапію (омолодження шляхом введення під шкіру мікроін'єкцій), ін'єкції ботоксу та інші.

Естетична косметологія включає в себе наступні процедури: чищення обличчя, обгортання, маски, корекція брів, депіляція і т.п.

Зазвичай косметологи обирають для себе якийсь один або два напрямки і в них працюють, розвиваються та напрацьовують собі постійних клієнтів.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМЕТОЛОГА

  • надання консультацій і послуг клієнтам з питань догляду за шкірою обличчя і тіла;
  • огляд проблемних зон клієнта, діагностика і рекомендації з їхнього усунення;
  • володіння різними сучасними техніками і процедурами косметології та їх практичне застосування.

МІСЦЯ РОБОТИ

Салони краси, spa-салони, косметологічні центри, клініки лазерної косметології, санаторії, різні курорти, круїзні лайнери.

Професія косметолога дуже затребувана на ринку праці. У косметологів завжди є робота, а особливо зараз, коли з'явилося безліч нових методик і процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Щоб стати косметологом на професійному рівні, необхідно здобути вищу медичну освіту за фахом «Лікувальна справа», а також закінчити ординатура за фахом «Дерматологія».

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі