ПРОФЕСІЇ КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ
Культура, мистецтво і засоби масової інформації – особливі сфери, працювати в яких багато хто мріє ще з дитинства. Погодьтеся, адже кожна людина, хоча б одного разу, хотіла б спробувати себе в ролі телеведучого, кіноактора, артиста або вокаліста. Однак, незважаючи на безліч бажаючих, шанс мати такі цікаві професії випадає одиницям. Це й не дивно, адже для їхнього освоєння, крім бажання і працьовитості, необхідно мати ще й талант, а також бути товариською, відкритою та ерудованою людиною.
Крім того, різні творчі спеціальності висувають до своїх представників ще й ряд додаткових вимог. Так, наприклад, професії на телебаченні припускають, що люди, які працюють в кадрі, повинні мати приємну зовнішність, чітку дикцію і гострий розум. Професії в шоу-бізнесі «вимагають» від артистів видатних здібностей, вміння зарушитися підтримкою глядача та завоювати його увагу. Що стосується фахівців, зайнятих в культурній сфері, то це, як правило, люди зі спеціальною освітою та особливо трепетним відношенням до своєї професії.
Плюси роботи в сфері культури і мистецтва:
- цікава творча робота;
- високі гонорари ( для артистів естради, театра та кіно);
- популярність і «народна любов»;
- широке коло ділових контактів;
Ризики професії:
- необхідність підтримки бездоганної репутації;
- робота в роз'їздах;
- ненормований робочий день.
Для тих хто бажає мати одну із творчих професій сьогодні існує декілька способів досягнення мети. Перший – це освоїти потрібну спеціальність у профільному навчальному закладі, другий – продемонструвати свій талант на популярних телевізійних реаліті-шоу і третій – спробувати заявити про себе в мережі Internet: на профільних сайтах, відеоканалах або в соціальних мережах.
УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу у ВНЗ, є узагальненою і носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях.