Лешмейкер (Майстер з нарощування вій)

Лешмейкер (Майстер з нарощування вій)

Лешмейкер (від англ. "lashes" - вії та "maker" - виробник) - це фахівець з нарощування вій. Також даного фахівця ще називають просто майстром з нарощування вій або, більш екзотично, майстром моделювання погляду або майстром дизайну погляду. 

Лешмейкер - це свого роду стиліст-чарівник, який може не тільки зробити вії об'ємними, а очі виразними, а й навіть приховати деякі природні недоліки, наприклад, такі, як: опущене повіку, опуклі очі і т.п.

ЩО РОБИТЬ ЛЕШМЕЙКЕР

 • консультує Клієнтів по процедурам для вій і суміжним питанням;
 • визначає індивідуальні особливості Клієнта, підбирає оптимальну техніку і матеріали;
 • проводить процедури для вій: нарощування (класичне, об'ємне), фарбування, ламінування, біозавивка;
 • виконує корекцію і зняття нарощених вій;
 • декорує вії за допомогою страз і блискіток (за бажанням);
 • навчає новачків азам професії;
 • купує витратні матеріали;
 • проводить регулярне прибирання робочого місця і стерилізацію інструменту.

Крім того, більш досвідчені лешмейкери також можуть надавати додаткові послуги з фарбування, корекції і ламінування брів.

Відразу потрібно сказати, що професія лешмейкера досить непроста. Для успішної роботи в lash-індустрії необхідно володіти певними якостями, а також пристрасно любити цю справу і постійно вдосконалюватися в неї.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ ЛЕШМЕЙКЕРА

 • Посидючість і терпіння: процес нарощування вій не терпить поспіху і квапливості.
 • Акуратність: завжди чисті руки, стерильний інструмент і охайне робоче місце.
 • Привітність і комунікабельність: вміння заручитися підтримкою і вести приємну бесіду з Клієнтом буде великим плюсом.
 • Доглянутість: завжди акуратний манікюр, макіяж, зачіска.
 • Любов і інтерес до професії: бажання бути в курсі всіх новинок і трендів, підвищувати кваліфікацію.
 • Творча жилка і почуття стилю: без них не обійтися при виборі методики і матеріалу для того чи іншого Клієнта.

Перш ніж зважитися на цей вид діяльності, потрібно добре зважити всі «за» і «проти».

Професія майстра з нарощування вій має ряд очевидних переваг. Це і затребуваність професії, хороший заробіток, гнучкий графік роботи, перспективи відкриття свого салону або організації профільних освітніх курсів, а також відсутність необхідності здобувати вищу освіту.

До недоліків професії можна віднести чималі капіталовкладення в інструмент і матеріали (на якості витратних матеріалів краще не економити!), складних Клієнтів, високе навантаження на опорно-руховий апарат і зір (у досвідченого фахівця, як правило, процедура нарощування займає близько 2-х годин, у початківця-майстра може піти і до 6-ти годин часу).

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЄ ЛЕШМЕЙКЕР

Зарплата лешмейкера по Україні в середньому варіюється від 8 000 грн. до 15 000 грн. Зрозуміло, що чим вище рівень професіоналізму майстра, тим вище зарплата. Топ-фахівці можуть заробляти 25 000 грн. - 30 000 грн., а іноді і більше. Крім того, на доходи також впливає обсяг і місце роботи, регіон країни і особисті якості лешмейкера.

ДЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ЛЕШМЕЙКЕР

Лешмейкер може працювати в салонах краси та косметологічних кабінетах, може стати приватним майстром на дому, а може влаштуватися викладачем на навчальні курси з нарощування вій.

 ЯК СТАТИ ЛЕШМЕЙКЕРОМ

Переваг нарощування вій чимало: їх не потрібно підфарбовувати, вони не боятися води і носяться відносно довго, що робить дану процедуру популярної серед модниць нашої країни. Відповідно і попит на фахівців-лешмейкеров є. Після будь-якої б'юті-процедури Клієнти завжди хочуть бачити ідеальний результат. Варто майстру припуститися помилки і відновити репутацію буде складно. Тому, щоб якісно виконувати свою роботу і мати широку базу задоволених Клієнтів, майстру, безумовно, необхідно бути професіоналом з великої літери. Тут велике значення має якість отриманої освіти.

Велика кількість шкіл і курсів з нарощування вій сьогодні представлені на вітчизняному ринку освітніх послуг. Зверніть увагу на відгуки слухачів про ту чи іншу школу, а також на кількість практичних занять в програмі навчання і регалії ведучого курсу.

В ході вже роботи не зупиняйтеся на досягнутому. Участь у конкурсах і чемпіонатах серед майстрів-лешмейкеров безумовно підуть на користь репутації, а перемоги і призові місця допоможуть потрапити у вищу лігу професіоналів і зробити собі ім'я в lash-індустрії.

Створіть професійні сторінки в популярних соціальних мережах (наприклад, Facebook та Instagram) і діліться своїми роботами, успіхами і заслугами. Це, безумовно, допоможе в просуванні бізнесу і залучення нових Клієнтів.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі