Лешмейкер (від англ. "lashes" - вії та "maker" - виробник) - це фахівець з нарощування вій. Також даного фахівця ще називають просто майстром з нарощування вій або, більш екзотично, майстром моделювання погляду або майстром дизайну погляду.
Лешмейкер - це свого роду стиліст-чарівник, який може не тільки зробити вії об'ємними, а очі виразними, а й навіть приховати деякі природні недоліки, наприклад, такі, як: опущене повіку, опуклі очі і т.п.
ЩО РОБИТЬ ЛЕШМЕЙКЕР
- консультує Клієнтів по процедурам для вій і суміжним питанням;
- визначає індивідуальні особливості Клієнта, підбирає оптимальну техніку і матеріали;
- проводить процедури для вій: нарощування (класичне, об'ємне), фарбування, ламінування, біозавивка;
- виконує корекцію і зняття нарощених вій;
- декорує вії за допомогою страз і блискіток (за бажанням);
- навчає новачків азам професії;
- купує витратні матеріали;
- проводить регулярне прибирання робочого місця і стерилізацію інструменту.
Крім того, більш досвідчені лешмейкери також можуть надавати додаткові послуги з фарбування, корекції і ламінування брів.
Відразу потрібно сказати, що професія лешмейкера досить непроста. Для успішної роботи в lash-індустрії необхідно володіти певними якостями, а також пристрасно любити цю справу і постійно вдосконалюватися в неї.
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ ЛЕШМЕЙКЕРА
- Посидючість і терпіння: процес нарощування вій не терпить поспіху і квапливості.
- Акуратність: завжди чисті руки, стерильний інструмент і охайне робоче місце.
- Привітність і комунікабельність: вміння заручитися підтримкою і вести приємну бесіду з Клієнтом буде великим плюсом.
- Доглянутість: завжди акуратний манікюр, макіяж, зачіска.
- Любов і інтерес до професії: бажання бути в курсі всіх новинок і трендів, підвищувати кваліфікацію.
- Творча жилка і почуття стилю: без них не обійтися при виборі методики і матеріалу для того чи іншого Клієнта.
Перш ніж зважитися на цей вид діяльності, потрібно добре зважити всі «за» і «проти».
Професія майстра з нарощування вій має ряд очевидних переваг. Це і затребуваність професії, хороший заробіток, гнучкий графік роботи, перспективи відкриття свого салону або організації профільних освітніх курсів, а також відсутність необхідності здобувати вищу освіту.
До недоліків професії можна віднести чималі капіталовкладення в інструмент і матеріали (на якості витратних матеріалів краще не економити!), складних Клієнтів, високе навантаження на опорно-руховий апарат і зір (у досвідченого фахівця, як правило, процедура нарощування займає близько 2-х годин, у початківця-майстра може піти і до 6-ти годин часу).
СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЄ ЛЕШМЕЙКЕР
Зарплата лешмейкера по Україні в середньому варіюється від 8 000 грн. до 15 000 грн. Зрозуміло, що чим вище рівень професіоналізму майстра, тим вище зарплата. Топ-фахівці можуть заробляти 25 000 грн. - 30 000 грн., а іноді і більше. Крім того, на доходи також впливає обсяг і місце роботи, регіон країни і особисті якості лешмейкера.
ДЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ЛЕШМЕЙКЕР
Лешмейкер може працювати в салонах краси та косметологічних кабінетах, може стати приватним майстром на дому, а може влаштуватися викладачем на навчальні курси з нарощування вій.
ЯК СТАТИ ЛЕШМЕЙКЕРОМ
Переваг нарощування вій чимало: їх не потрібно підфарбовувати, вони не боятися води і носяться відносно довго, що робить дану процедуру популярної серед модниць нашої країни. Відповідно і попит на фахівців-лешмейкеров є. Після будь-якої б'юті-процедури Клієнти завжди хочуть бачити ідеальний результат. Варто майстру припуститися помилки і відновити репутацію буде складно. Тому, щоб якісно виконувати свою роботу і мати широку базу задоволених Клієнтів, майстру, безумовно, необхідно бути професіоналом з великої літери. Тут велике значення має якість отриманої освіти.
Велика кількість шкіл і курсів з нарощування вій сьогодні представлені на вітчизняному ринку освітніх послуг. Зверніть увагу на відгуки слухачів про ту чи іншу школу, а також на кількість практичних занять в програмі навчання і регалії ведучого курсу.
В ході вже роботи не зупиняйтеся на досягнутому. Участь у конкурсах і чемпіонатах серед майстрів-лешмейкеров безумовно підуть на користь репутації, а перемоги і призові місця допоможуть потрапити у вищу лігу професіоналів і зробити собі ім'я в lash-індустрії.
Створіть професійні сторінки в популярних соціальних мережах (наприклад, Facebook та Instagram) і діліться своїми роботами, успіхами і заслугами. Це, безумовно, допоможе в просуванні бізнесу і залучення нових Клієнтів.
Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!