Міколог

Міколог

Міколог - це біолого-медична професія, що об'єднала в собі декілька різних напрямків.

У широкому сенсі слова наука мікологія займається вивченням появи, розвитку та життєдіяльності грибів – мікроорганізмів, що впливають на здоров'я і рівновагу природи та людини.

Сьогодні залежно від напрямку своєї роботи, кваліфіковані мікологи можуть здійснювати або медичну практику, або науково-дослідну діяльність.

Лікар міколог – це професійний дерматолог, який займається діагностикою та лікуванням різних грибкових захворювань вражаючих тіло, волосся та нігті людини.

Обов'язки лікаря-міколога

  • прийом і консультування пацієнтів;
  • первинний огляд;
  • забір матеріалу для проведення мікологічних аналізів;
  • постановка діагнозу;
  • визначення лікувального курсу.

Міколог вчений – це науковий співробітник, що вивчає систематику грибів, фактори, що впливають на їхній розвиток, а також особливості їхньої генетики, фізіології і біохімії. Як правило, вчені-мікологи працюють у різних лабораторіях, у науково-дослідних інститутах, в системі освіти або ж на спеціалізованих підприємствах.

Якщо ви прагнете освоїти цікаву професію міколога і уже визначилися зі своєю майбутньою спеціальністю, зверніть увагу на спеціальність "Мікологія" і профільні програми навчання, запропоновані у вищих навчальних закладах.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі