Монтажник - це фахівець, що здійснює установку, закріплення та підключення різних будівельних конструкцій, систем вентиляції, сантехники, побутових і промислових приладів.
Початковим етапом роботи монтажника є одержання завдання, його вивчення та планування етапів виконання. Далі цей фахівець робить виміри, робить розрахунки та формує кошторис необхідних для роботи матеріалів.
Залежно від складності виконуваного замовлення, будівельний монтажник може працювати як у колективі, так і самотужки. Результатом роботи такого фахівця звичайно є якісне виконання поставленого завдання.
Сьогодні професійні монтажники можуть бути зайняті в різних сферах. Як правило, в обов'язки монтажників входить широкий комплекс робіт різної складності: від установки вікон і натяжних стель до створення промислових конструкцій.
Спеціалізації монтажників:
- висотник – здійснення монтажних робіт на висоті;
- будівельник – установка ЗБ блоків, панелей, металоконструкцій, вікон, перегородок;
- ремонтник – монтаж гіпсокартонних конструкцій, стель, побутової техніки.
- трубопровідник – фахівець із установки трубопроводів (газо-, водо- і теплопостачання).
- електронік – співробітник, що займається монтажем великої телі-, радіо та електронної апаратури.
Незалежно від своєї спеціалізації, професія монтажника вимагає від фахівця не тільки базових знань у будівельній сфері, але й розуміння устрою різних інженерних систем, вміння працювати зі спеціальним інструментом, міцного здоров'я та фізичної витривалості. Якщо Ви вирішили освоїти монтажну справу, можете бути впевнені, що без роботи Ви не залишитеся. Адже послуги монтажників достатньо затребувані на вітчизняному ринку послуг.
Для того щоб стати монтажником, необхідно здобути середню спеціальну освіту по своїй спеціалізації. Зробити це можна в одному з професійних училищ або на профільних курсах.
Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!