ПРОФЕСІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ З ТВАРИНАМИ

Професії, які пов'язані з тваринами:

перспективи вибору

Любов до тварин – одна з найважливіших людських якостей, яка проявляється ще в дитинстві. Одним людям робота із тваринами допомагає розвити доброту й чуйність, іншим – терпимість та строгість характеру. Багато хто заводить домашніх улюбленців для того, щоб скрасити самотність, порадувати дітей або навіть «підлікувати» близьких. Проте, далеко не всі вирішують зв'язати своє професійне життя із тваринами.

І не дивно, адже крім ніжних почуттів, ці фахівці повинні мати ще й потрібну міру холоднокровності. Напевно, тому професії, пов'язані із тваринами, як правило, обирають винятково добрі та вольові люди. Більше того, у більшості випадків вибір бажаної зоо-спеціальності обумовлюється не тільки особистими якостями людини, але й симпатіями до певного виду тварин. Іншими словами, ті, хто любить собак, ідуть працювати кінологами, коней – іпологами, а ті, хто бажає лікувати тварин, ідуть у ветеринари.

Плюси роботи із тваринами

  • шляхетна професія;
  • моральне та матеріальне задоволення;
  • завжди затребувані спеціальності;
  • гнучкий графік роботи.

Ризики професії

  • відповідальність за життя та здоров'я чотирилапих;
  • ненормований робочий день.

Найважливішою складовою кожної із цих спеціальностей є любов до тварин, а вже після – особливі таланти та педагогічні якості. До того ж, фахівці затверджують, що тварини, так само як і люди, відчувають відношення навколишніх, тому успіху в даній сфері можуть досягти ті, хто обирає професію «за покликом серця», а не користі заради.

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу у ВНЗ, є узагальненою та носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях.