Пульмонолог

Пульмонолог

Пульмонолог (у перекладі з латинської pulmo – легені й lógos – навчання) – це лікар, що спеціалізується на діагностиці і лікуванні легеневих і дихальних захворювань.

Відомо, що за кордоном пульмонологію часто називають «грудною медициною». Пов'язане це, звичайно ж, в першу чергу, з місцем розташування предмета захворювання, а також його близькістю до інших органів грудної клітини.

Для того щоб якісно та безпечно проводити лікування дихальних хвороб, професійний пульмонолог повинен мати комплексні знання в суміжних медичних сферах, таких як: кардіологія, неврологія, хірургія, реабілітологія і т.д. До того ж, не секрет, що досить часто хірурги-каріології, -пульмонологи і -травматологи працюю у «зв’язці», для того щоб, у разі потреби, зробити оперативне втручання або лікування певного органу.

Що лікує пульмонолог

Пульмонологічні хвороби: абсцес, гамартома, фіброз легенів, інфаркт легені, рак легенів, пневмонія або пневмоконіоз, хронічний бронхіт, трахеобронхіт, пневмосклероз, емфізема легенів і т.д.

Обов'язки пульмонолога

  • визначення виду і ступеня тяжкості захворювання;
  • розробка і контроль виконання лікувальної програми;
  • участь в оглядах співробітників, що працюють на шкідливих промислових виробництвах.

Вимоги до пульмонолога

  • вища профільна освіта;
  • стаж роботи, знання особливостей різних дихальних захворювань;
  • розуміння їхнього взаємозв'язку з іншими системами та органами організму.

Також, вченими доведено, що, найчастіше, паралельно з погіршенням екологічної ситуації відзначається і збільшення кількості страждаючих пульмонологічними захворюваннями. Очевидно, що така негативна статистика свідчить про те, що професія пульмонолога в найближчому майбутньому точно не втратить своєї актуальністі.

Прагнете одержати затребувану медичну спеціальність і стати пульмонологом? Тоді необхідно подумати про здобуття вищої медичної освіти за спеціальністю "Пульмонологія".

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі