Ракетник

Ракетник

Ракетник - це професійний військовий, обов'язком якого є обслуговування і використання для виконання бойових завдань спеціальних ракетних комплексів.

Сьогодні залежно від країни і місця своєї роботи, кваліфіковані ракетники можуть нести службу в окремих Сухопутних військах, у підрозділах протиракетної безпеки або на спеціальних шахтах, що розміщують ядерну зброю.

Відомо, що ракетні війська найчастіше є основною силою, яка стримує великомасштабні воєнні дії проти певної держави. Підтримувати працездатність ракетного обладнання, контролювати його справність і бути готовим використовувати установки одразу після находження наказу – ось основні завдання роботи кваліфікованого ракетника.

ОБОВ'ЯЗКИ РАКЕТНИКА

  • контроль справності і робочого стану ракетної зброї;
  • здійснення з її допомогою різних бойових завдань;
  • охорона спеціальних ракетних комплексів.

Професія ракетника, як правило, пов'язана з обслуговуванням складних і дуже небезпечних військових установок. А це значить, що й вимоги до солдатів, які несуть таку службу, пред'являються досить високі.

ВИМОГИ ДО РАКЕТНИКА

  • вища профільна освіта або спеціальна підготовка;
  • знання особливостей обладнання і роботи різних видів ракетної зброї;
  • фізична витривалість, сила та вольовий характер – для військових, які працюють у зоні проведення бойових операцій;
  • уважність, чіткість дій і злагоджена робота – для ракетників, які служать на спеціальних шахтах або в підрозділах, що розробляють ядерну зброю;
  • бездоганне фізичне і психічне здоров'я.

Якщо ви прагнете стати ракетником, то можна вступити до військового навчального закладу на профільну спеціальність або ж здобути цю професію, пройшовши службу в армії.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі