Ракетник

Ракетник

Ракетник - це професійний військовий, обов'язком якого є обслуговування і використання для виконання бойових завдань спеціальних ракетних комплексів.

Сьогодні залежно від країни і місця своєї роботи, кваліфіковані ракетники можуть нести службу в окремих Сухопутних військах, у підрозділах протиракетної безпеки або на спеціальних шахтах, що розміщують ядерну зброю.

Відомо, що ракетні війська найчастіше є основною силою, яка стримує великомасштабні воєнні дії проти певної держави. Підтримувати працездатність ракетного обладнання, контролювати його справність і бути готовим використовувати установки одразу після находження наказу – ось основні завдання роботи кваліфікованого ракетника.

ОБОВ'ЯЗКИ РАКЕТНИКА

  • контроль справності і робочого стану ракетної зброї;
  • здійснення з її допомогою різних бойових завдань;
  • охорона спеціальних ракетних комплексів.

Професія ракетника, як правило, пов'язана з обслуговуванням складних і дуже небезпечних військових установок. А це значить, що й вимоги до солдатів, які несуть таку службу, пред'являються досить високі.

ВИМОГИ ДО РАКЕТНИКА

  • вища профільна освіта або спеціальна підготовка;
  • знання особливостей обладнання і роботи різних видів ракетної зброї;
  • фізична витривалість, сила та вольовий характер – для військових, які працюють у зоні проведення бойових операцій;
  • уважність, чіткість дій і злагоджена робота – для ракетників, які служать на спеціальних шахтах або в підрозділах, що розробляють ядерну зброю;
  • бездоганне фізичне і психічне здоров'я.

Якщо ви прагнете стати ракетником, то можна вступити до військового навчального закладу на профільну спеціальність або ж здобути цю професію, пройшовши службу в армії.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі
MUST HAVE НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА

Ринок праці в наш час - живий організм, що постійно змінюється і підлаштовується під потреби швидкоплинного часу.

Читати далі