СФЕРА КРАСИ

ПРОФЕСІЇ СФЕРИ КРАСИ: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ

Професії б'юті-індустрії завжди були і є одними з найбільш затребуваних і перспективних на ринку праці. Перукарі, майстри манікюру і педикюру, косметологи, масажисти та інші фахівці сфери краси завжди потрібні в салонах і spa-центрах. Як правило, у кожного майстра є своє коло постійних клієнтів, які регулярно користуються його послугами і платять хороші гроші.

Крім того, сьогодні повсюдно стали з'являтися експрес-перукарні. Вони менш комфортні, в порівнянні з салонами краси, проте мають свої переваги як для майстрів, так і для клієнтів. Майстри отримують хороший потік відвідувачів і досвід, а клієнти швидкий і відносно недорогий результат.

Надання б'юті-послуг "на дому" - ще одна перевага "професій краси". Складання зручного для себе графіка, завжди "живі" гроші і відсутність необхідності платити відсоток роботодавцю - ось основні плюси роботи поза салону.

Представники сфери краси також завжди затребувані на вітчизняних і зарубіжних курортах, в лікувальних установах і SPA-комплексах.

Як правило, працівники салонів краси не мають вищої освіти, а для виконання своїх обов'язків їм буває достатньо закінчити спеціальні курси.

Індустрія краси стрімко розвивається, щороку з'являються нові більш ефективні процедури в сфері косметології, епіляції, по догляду за волоссям, нігтями і т.д. Відповідно список професій в сфері краси постійно росте і оновлюється. Лешмейкер, барбер, бровіст, майстер шугарінгу - це далеко не повний список нещодавно оновлених б'юті-професій. Кожен, хто бажає присвятити своє професійне життя "створенню" красивих і здорових людей, може знайти для себе напрямок до душі.

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу до ВНЗ, є узагальненою і носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях навчальних закладів.