СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ТА ІНТЕРНЕТ

ПРОФЕСІЇ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ

Сьогодні робота в мережі Інтернет приваблює все більше і більше претендентів. Можливість працювати віддалено, самостійно планувати свій робочий графік і заробляти високі гонорари - все це, безумовно, манить.

Інтернет-професії включають в себе великий список напрямків, один з яких - робота в соціальних мережах.

Соціальні медіа сьогодні є невід'ємною частиною життя практично кожної людини. Одні користуються ними для розваги, інші ж навчилися з їхньою допомогою заробляти.

У світі налічується понад 20 соціальних мереж і в кожній країні є свої фаворити. Що стосується нашої країни, то найпопулярніші соціальні мережі в Україні - це Facebook, Youtube, Instagram і Telegram. Також в цей список буде правильним додати китайську соціальну мережу TikTok, яка сьогодні користується шаленою популярністю, як у молоді України, так і всього світу.

AR-розробники масок Instagram, Youtube-блогери, Stories-мейкери, тіктокери - це далеко не весь список професій в соцмережах, які з'явилися відносно недавно і безпосередньо пов'язані з однією з перерахованих вище соціальних медіа. Кожна з цих професій вимагає від здобувача наявності певних навичок і вмінь. Зйомка фото і відео матеріалу, написання текстів, створення дизайну, акторські дані, задатки продюсера - все це професійні вимоги, необхідні для освоєння тієї чи іншої професії, пов'язаної з соціальними мережами. Тут кожен може вибрати для себе напрямок до душі.

Бажаючі навчитися інтернет-професії, можуть зробити це як самостійно, скориставшись повчальною інформацією в мережі Інтернет, так і за допомогою професіоналів, закінчивши один з профільних курсів інтернет-професій.

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу до ВНЗ, є узагальненою і носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях ВНЗ.