Спортивний скаут

Спортивний скаут

Спортивний скаут - це співробітник спортивного клубу, у завдання якого входить пошук спортсменів, які на його думку можуть підсилити склад команди.

Для того щоб полегшити і систематизувати роботу скаутів, створюються спеціальні комп'ютерні програми. Вони містять у собі детальну інформацію про спортсменів, трансфери, матчі, допомагають складати звіти і обмінюватися інформацією, а також відстежувати і відкривати нові імена у світі спорту. Серед таких програм можна виділити Scout 7, Wyscout, Instatfooball, Ideal Scout, Rinknet. Залежно від виду спорту бувають футбольні скаути, хокейні, волейбольні та інші.

Обов'язки спортивного скаута

  • відвідування матчів/ігор різних команд/клубів;
  • спостереження за грою спортсменів з метою пошуку відповідного кандидата по заданим клубом параметрам;
  • збір детальної інформації про спортсмена, що цікавить, і складання про нього звіту;
  • надання звіту про спортсмена керівництву свого клубу;
  • ведення переговорів з представниками спортсменів, агентами, з самими спортсменами.

Спортивний скаут може працювати на спортивні клуби, компанії в сфері грального бізнесу і в області спортивної інформації.

Для того щоб стати, наприклад, футбольним скаутом або скаутом у якій-небудь іншій спортивній сфері, не потрібна спеціальна освіта. Одною з основних вимог до спортивних скаутів є відмінне знання правил і всіх тонкощів того виду спорту, в якому вони працюють. Часто скаутами стають колишні спортсмени. Спортивний досвід і зв'язки допомагають їм успішно справлятися з поставленими завданнями.

Однак, недолік спортивного досвіду можна заповнити, здобувши освіту, наприклад, за напрямками "Менеджмент і маркетинг у спорті", "Менеджмент у спортивній діяльності" і т.п.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
МЕДИЧНІ ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Сьогодні біотехнології та медицина розвиваються як ніколи стрімко і мають велику потребу в професіоналах, про існування спеціалізацій яких ми з вами раніше навіть не здогадувалися. 

Читати далі