Спортивний журналіст

Спортивний журналіст

Спортивний журналіст - це людина, діяльність якої пов'язана зі збором спортивної інформації, підготовкою оглядів, організацією і проведенням інтерв'ю, а також публікацією різних статей.

Сьогодні у період підвищеного інтересу до спорту, професія спортивного журналіста стає все більш популярною і затребуваною. На даний момент такі фахівці трудяться в штаті спеціальних спортивних видань і телевізійних програм, працюють у якості приватних авторів, продають свої матеріали ЗМІ, займаються підготовкою іміджевих публікацій, створюють і просувають власні спортивні форуми, сайти та інші електронні ресурси.

Обов'язки спортивного журналіста

  • підготовка оглядів спортивних подій;
  • створення іміджу і репутації окремим спортсменам;
  • організація і проведення інтерв'ю із ключовими спортивними діячами;
  • підготовка навчальних і рекомендаційних спортивних статей;
  • робота із друкованими виданнями, телеканалами, інтернет форумами.

Звичайно ж, основним критерієм оцінки роботи спортивного журналіста є інтерес аудиторії до підготовленого їм матеріалу, вміння писати соковито, привабливо і легко, грамотний підхід до справи і відсутність помилок.

ВИМОГИ ДО СПОРТИВНОГО ЖУРНАЛІСТА

  • вища освіта (бажане спортивна або журналістика);
  • відмінне знання англійської мови;
  • досвід роботи або наявність портфоліо;
  • розуміння спортивної тематики і основ підготовки якісних публікацій.

Якщо ви полюбляєте спорт, вмієте цікаво викладати свої думки і бажаєте стати спортивним журналістом на професійному рівні, тоді вам необхідно здобути вищу освіту, бажане спортивну або в області журналістики. В програмах навчання деяких українських ВНЗ є безпосередній напрямок "Спортивна журналістика".

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі