Сталевар - це фахівець з плавлення і переплавки металів.
Не секрет, що метали і сплави неможливо отримати без вогню, дров і витратних матеріалів (руди або мінералів). Тому фахівцю-сталевару «за службовим обов’язком» належить працювати з важкою вагою, гарячими печами і курними масами. Однак, навіть незважаючи на це, професія сталевара сьогодні вважається однією з найпрестижніших робочих спеціальностей. Пов'язане це, звичайно ж, з високою оплатою праці, привабливим соціальним пакетом і можливістю раннього виходу на пенсію.
ЩО РОБИТЬ СТАЛЕВАР
- отримує завдання на виготовлення сплаву;
- запускає спеціальну піч (кисневий конвектор, мартенівська або вакуумна піч і т.д.);
- готує матеріал для плавлення;
- робить виплавку металу;
- виймає готовий метал;
- готує його до подальшого транспортування.
ВИМОГИ ДО СТАЛЕВАРА
- спеціальна освіта;
- досвід роботи в якості підручного;
- знання основ сталеварного виробництва і тонкощів виготовлення різних сплавів;
- міцне здоров'я;
- витривалість;
- готовність працювати в складних умовах.
Професію сталевара, як правило, обирають сильні, міцні і витривалі чоловіки. Багато сталеварів дійсно люблять свою роботу і отримують задоволення від процесу виробництва якісної сталі.
Бажаєте навчитися загартовувати метал і стати сталеваром? Тоді зверніть увагу на профільні навчальні програми в спеціальних навчальних закладах.
А для того щоб у майбутньому займати керівні посади, необхідно здобути вищу профільну освіту, наприклад, за спеціальністю "Виробництво сталі і феросплавів" або "Металургія чорних металів. Виробництво сталі".
Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!