ТЕХНІКА

ТЕХНІЧНІ ПРОФЕСІЇ: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ

Технічні спеціальності – це професії, пов'язані з технікою, а точніше з її розробкою, експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом. Як правило, сьогодні фахівці-технарі трудяться практично в кожній сфері бізнесу, які, так чи інакше, використовують технічні засоби. Інженери і оператори, механіки і наладчики, електронники і електрики – всі ці типові чоловічі професії, які завжди будуть затребувані на ринку праці.

Переваги роботи в технічній сфері:

  • затребувані спеціальності;

  • гарна заробітна плата;

  • можливість підробляти у вільний від основної роботи час.

Ризики професії:

  • небезпека травмування;

  • особиста відповідальність за результат своєї роботи.

Не секрет, що технічні спеціальності часто розглядають як найоптимальніші професії після 9 класу для хлопців. Адже для їхнього освоєння не потрібно особливих наукових здібностей. Крім того, здобуття технічної професії дозволить юнакові не просто влаштуватися на гарну роботу, але й зрозуміти, чим би йому хотілося займатися в майбутньому. А після, попрацювавши за профілем певний період часу, молодший технічний фахівець, при бажанні, зможе продовжити навчання в профільному ВНЗ, здобувши кваліфікацію інженера, механіка або технолога.

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу у ВНЗ, є узагальненою і носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях.