Венеролог

Венеролог

Венерологія (від латинського слова «Venus» - Венера, богиня любові) - це галузь медицини, яка покликана вивчати і лікувати венеричні захворювання. Відповідно, венеролог - це лікар, який спеціалізується на лікуванні венеричних (інфекційних) захворювань або, як їх прийнято називати, ІПСШ - інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Професія венеролога завжди була, є і буде актуальною і затребуваною, як на світовому, так і на українському ринку праці. Адже кількість людей, які потребують їхньої професійної допомоги, з кожним роком тільки зростає. За даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я) кожен день в світі відбувається 1 мільйон заражень венеричними захворюваннями.

Як правило, пацієнтами венеролога стають чоловіки і жінки, які ведуть активне статеве життя, мають більше одного постійного партнера і нехтують засобами контрацепції.

Венеролог лікує такі захворювання, як: сифіліс, гонорея, генітальний герпес, трихомоніаз, хламідіоз, молочниця, мікоплазмоз і уреаплазмоз, пахова гранульома, м'який шанкр, папілома, ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), лобкової педикульоз, короста.

ОБОВ'ЯЗКИ ВЕНЕРОЛОГА

  • здійснення амбулаторно-поліклінічного прийому пацієнтів;
  • огляд пацієнтів;
  • забір мазків, біоматеріалу;
  • встановлення діагнозу і призначення відповідного лікування;
  • профілактика захворювань венеричного характеру;
  • ведення медичної документації.

Про венеричні захворюваннях не прийнято говорити вголос. Пацієнтам, як правило, ніяково розповідати про свої проблеми кому б то не було, і дуже часто рішення проблеми затягується. У підсумку, все одно, рано чи пізно, доведеться йти до фахівця. І тут важливо, щоб венеролог, крім професіоналізму, високої якості «обслуговування» і гарантій анонімності, мав такі особисті якості, які роблять спілкування з пацієнтом більш комфортним. Це почуття такту, акуратність, уважність, здатність до співпереживання, а також делікатне ставлення до пацієнта.

МІСЦЯ РОБОТИ

Венерологи працюють в лікарнях, поліклініках, приватних клініках, шкірно-венерологічних диспансерах, пологових будинках і т.п.

ЯК СТАТИ ВЕНЕРОЛОГОМ

Для того щоб стати венерологом, необхідно здобути вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія», а потім пройти додаткову підготовку за фахом «Дерматовенерологія».

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ *

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

  1. українська мова та література
  2. біологія
  3. хімія або фізика

* Інформація для вступу до різних ВНЗ може відрізнятися.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Переваги та недоліки занять із репетитором

Вагаєтесь, чи потрібен вашій дитині репетитор? Дізнайтеся про всі переваги та недоліки індивідуальних занять.

Читати далі
Професії, що підлягають бронюванню від мобілізації в Україні 2024-2025

У 2024 році виникла гостра необхідність позначити професії, які мають підлягати бронюванню та встановити відповідні правила реалізації цього процесу

Читати далі
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі