Акваріуміст

Акваріуміст

Акваріуміст - це людина, що займається розведенням риби та моделюванням эко умов в акваріумах. Залежно від мети акваріумістики, розрізняють декілька її напрямків:

наукова – проводить досліди та досліджує поведінку риби у замкненій штучній водоймі;

декоративна– здійснює оформлення видових акваріумів в океанаріях, на виставках, у приватних колекціях;

комерційна – займається виробництвом різних товарів, селекцією акваріумних організмів та рослин для подальшого продажу;

акваріумне рибництво – вивчає раціональні методи утримання та розмноження риби (включаючи гормонотерапію, інкубатори для прискорення дозрівання ікри і т.д.);

акваріумне рослинництво – виробляє вирощування акваріумних культур, призначених для створення «подводних садів»,а також для озеленення водойм або інтер'єрів.

ЩО РОБИТЬ АКВАРІУМІСТ

  • облаштованість акваріума згідно із заданою метою;
  • підтримка в ньому комфортної температури, повітря та чистоти;
  • догляд за його мешканцями та зеленими насадженнями;
  • підгодівля риби та її лікування.

Сьогодні послуги професійних акваріумістів особливо затребувані в різних сферах промисловості та науки. Крім того, оформлення акваріумами житлових та офісних інтер'єрів сьогодні є одним з модних трендів.

Бажаєте освоїти цю цікаву, творчу професію і стати акваріумістом? Тоді варто почати з отримання необхідних знань та вмінь. Сьогодні навчальні програми з "Акваріумістики" пропонують різні освітні курси.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі