Акваріуміст

Акваріуміст

Акваріуміст - це людина, що займається розведенням риби та моделюванням эко умов в акваріумах. Залежно від мети акваріумістики, розрізняють декілька її напрямків:

наукова – проводить досліди та досліджує поведінку риби у замкненій штучній водоймі;

декоративна– здійснює оформлення видових акваріумів в океанаріях, на виставках, у приватних колекціях;

комерційна – займається виробництвом різних товарів, селекцією акваріумних організмів та рослин для подальшого продажу;

акваріумне рибництво – вивчає раціональні методи утримання та розмноження риби (включаючи гормонотерапію, інкубатори для прискорення дозрівання ікри і т.д.);

акваріумне рослинництво – виробляє вирощування акваріумних культур, призначених для створення «подводних садів»,а також для озеленення водойм або інтер'єрів.

ЩО РОБИТЬ АКВАРІУМІСТ

  • облаштованість акваріума згідно із заданою метою;
  • підтримка в ньому комфортної температури, повітря та чистоти;
  • догляд за його мешканцями та зеленими насадженнями;
  • підгодівля риби та її лікування.

Сьогодні послуги професійних акваріумістів особливо затребувані в різних сферах промисловості та науки. Крім того, оформлення акваріумами житлових та офісних інтер'єрів сьогодні є одним з модних трендів.

Бажаєте освоїти цю цікаву, творчу професію і стати акваріумістом? Тоді варто почати з отримання необхідних знань та вмінь. Сьогодні навчальні програми з "Акваріумістики" пропонують різні освітні курси.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
17.02.2020
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі