AR-розробник масок (AR-креатор)

AR-розробник масок (AR-креатор)

Сьогодні в сторіс і онлайн трансляціях Instagram почали активно використовувати AR-маски.

Абревіатура AR від англійської Augmented Reality, що в перекладі - доповнена реальність, - це поєднання реального і віртуального світів. Це дієвий маркетинговий інструмент попсового характеру, що відображає в собі унікальні креативні ідеї.

Кожного блогера, а також більшість брендів і компаній цікавить створення AR-масок, що відображають їхню унікальність для інстаграм-сторінок. Адже креативні AR-ефекти для запису сторіс допомагають розширити охоплення аудиторії, підвищити її активність і захопленість, а також збільшити кількість підписників.

Фахівця, який розробляє унікальні маски для сторіс і онлайн-трансляцій в соцмережах, називають AR-розробником або AR-креатором (AR-creator) масок. Дана спеціалізація сьогодні набирає все більшої популярності.

Це прекрасна можливість модернізації свого особистого профілю і збільшення кількості активних підписників. При напрацюванні досвіду можна створювати за гідну оплату креативні маски для відомих блогерів і брендів.

Як заробляти на масках в інстаграм

За створення масок платить не Instagram, а блогери, бренди і компанії, які хочуть збільшити кількість підписників і їхнє захоплення. Щоб за маски в інстаграм отримувати хороші гроші, слід пройти навчання, відпрацювати навички та вивчити цільову аудиторію. Потрібно ознайомитися з теорією дизайну та анімації, оволодіти навичками роботи в графічних редакторах, спеціальних програмах, таких як Spark AR.

Що таке Spark AR

Spark AR - це платформа доповненої реальності, спеціальний програмний продукт, за допомогою якого можна створювати всілякі маски, ефекти, ігри для Instagram і Facebook. Даний продукт був розроблений білоруською командою MSQRD і викуплений Facebook. Це щось на зразок Sketch або Photoshop, але в доповненій реальності.

Знання та навички AR-креатора

  • Основи дизайну, текстурування і анімації;
  • Робота в графічних редакторах, в Spark AR, програмах 2D і 3D-моделювання;
  • Розробка, створення і проведення через модернізацію унікальних AR-масок;
  • Просування особистих і комерційних брендів за допомогою AR-ефектів.

Плюси професії AR-креатора

Даний ринок ще не зовсім сформований, тому розцінки на AR-ефекти можуть істотно відрізнятися. Зацікавлені в просуванні блогери і бренди готові добре платити за унікальну і ефективну роботу. Тому творець інстаграм-масок може отримувати хороші гроші, так як досвідчених і креативних фахівців недостатньо.

Одне з головних переваг даної професії - відсутність прив'язки до місця. Працювати можна як вдома, так і з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

Це цікава і захоплююча робота, яка знаходиться на межі між програмуванням і дизайном. Для креативних і творчих особистостей це прекрасна можливість реалізації, розвитку і гідного заробітку.

Як стати AR-креатором

Хочете освоїти креативну онлайн-професію, затребувану і добре оплачувану? Мрієте проявити свій творчий потенціал і отримати додатковий вагоме джерело заробітку на фрілансі? Професія розробник масок в інстаграм однозначно вас зацікавить.

Для того щоб стати AR-розробником масок, необхідно володіти рядом спеціальних знань, навичок і умінь. Можна освоїти професію самостійно, використовуючи навчальні матеріали з мережі Інтернет, а можна пройти курси зі створення масок для Instagram, звернувшись до професіоналів.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

 

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі