Астролог

Астролог

Астрологія - це донауковий напрямок, який вивчає небесні тіла та можливості передбачення майбутнього по їхньому положенню на небесній сфері. Астролог, в свою чергу, це фахівець, який аналізує, яким чином розташування зоряних світил впливає на життя людини.

Астрологи вважають, що положення Планет Сонячної Системи, Астероїдів, Сонця і Місяця в момент народження людини здатне впливати на його життя і долю.

Всі питання до астрологів тим чи іншим чином пов'язані з майбутнім. Люди хочуть знати, коли розбагатіють, скільки у них буде дітей, сприятливі дати для вступу в шлюб або покупки автомобіля, та інші питання.

ДІЯЛЬНІСТЬ АСТРОЛОГА

Основний інструмент в роботі астролога - натальна карта (індивідуальний гороскоп народження). Для її складання астролог використовує дані про дату (рік, місяць, число), точний час (якщо це відомо) і місце (населений пункт) народження людини. Отримані дані вносять до спеціальної астрологічної комп'ютерної програми, яка формує натальну карту. Вже астролог інтерпретує виведену карту клієнта. Натальна карта дає відповіді на питання про взаємини з протилежною статтю, фінанси, кар'єру, дітей, визначає таланти і здібності, та дає розуміння про долю людини в цілому.

На відміну від натальної астрології, хорарна не вимагає знань даних про народження людини. Для відповіді на питання про майбутнє астрологу потрібні дані про дату, час і місце, що стосуються конкретного питання. Астролог використовує дані моменту, в який було поставлено питання.

Якщо прогноз за натальною картою розрахований на тривалий термін, то прогноз за хорарною має на увазі передбачення подій невеликого проміжку часу найближчого майбутнього.

Крім натальної і хорорної астрології, в залежності від поставлених астрологічних завдань і методів їхнього вирішення, виділяють і інші астрологічні напрямки. Наприклад:

 • Астрометеорологія. Відповідає на питання: коли похолодає? коли потеплішає? чи піде дощ? чи буде посуха? та інші питання, пов'язані зі зміною погоди.

 • Сінастрічна астрологія. Ця техніка займається питаннями сумісності людей: між чоловіком і жінкою, колегами і партнерами.
 • Медична астрологія або астрологія здоров'я. Допомагає визначити схильності людини до тих чи інших захворювань, джерело хвороби та періоди їхнього загострення.
 • Елективна астрологія. Допомагає підібрати кращу дату для тієї чи іншої події в житті: покупки будинку, поїздки за кордон або дня одруження.
 • Мунданна або світова астрологія. Прогнозує світові події: війни, революції, зміну уряду, епідемії, теракти і т.п.
 • Фінансова астрологія. Пророкує ситуацію на ринку цінних паперів, зміну курсу валют, оцінює ефективність капіталовкладень і т.п.
 • Бульварна астрологія. Це те, про що пишуть в засобах масової інформації. Наприклад, гороскопи на тиждень.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ АСТРОЛОГИ

 • Центри астрологічних і психологічних послуг - консультування клієнтів з потрібних питань.
 • Кадрові агентства - допомога в підборі співробітників для компаній, виявлення їхнього потенціалу та здібностей.
 • ЗМІ (засоби масової інформації) - ведення колонки або програми «Поради астролога», складання гороскопу на тиждень.
 • Школи астрології - маючи успішну астрологічну практику з багаторічним досвідом та напрацювання авторських методик - можна взяти на себе відповідальність навчати молодих, які цікавляться астрологією, людей. 
 • Приватна практика - надання консультацій віддалено, фріланс.

ЯК СТАТИ АСТРОЛОГОМ

Для того щоб стати астрологом, необхідно здобути якісну освіту в одній зі шкіл або інститутів астрології. Навчання повинно включати в себе традиційні лекції, конспектування, практичні і домашні завдання, а також обов'язкове тестування в кінці курсу навчання. Після успішного проходження тестування, слухач повинен отримати диплом або сертифікат, який підтверджує факт проходження навчання та дає право на ведення астрологічної практики. Дуже важливо не нарватися на шарлатанів і серйозно підійти до вибору навчального закладу.

Крім здобуття якісної освіти, астролог-початківець повинен постійно займатися самоосвітою, практикувати і вдосконалювати свої навички.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі