Брокер

Брокер

Брокер – це професійний посередник між продавцем і покупцем, який, з доручення одного з них, здійснює купівлю/продаж цінних паперів, металів, активів або послуг.

ДЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ БРОКЕР

  • на фондовому ринку
  • посередництво на ринку товарів і послуг

Фондовий брокер – це фахівець, який робить фінансові операції з доручення Клієнта (у його інтересах і за певний % винагороди). Він регулярно відслідковує валютні котирування і зміни вартості цінних паперів. Крім того, фінансовий брокер постійно аналізує можливий вплив подій, що відбуваються у світі, на фондовий ринок, для того щоб зуміти правильно спрогнозувати, «уловити момент» і провести угоду з максимальною вигодою.

Брокер, що працює на ринку послуг, – це свого роду експерт, який володіє повною інформацією про його гравців, і готовий запропонувати Клієнтові найвигідніші умови для придбання страхових, іпотечних або фінансових програм.

ОБОВ'ЯЗКИ БРОКЕРА

  • працює як посередник при укладені фінансових, валютних або інших угод;
  • підбирає максимально цікаві та вигідні для Клієнта пропозиції;
  • може надавати свої послуги і як приватна особа, і як співробітник брокерської компанії;
  • у випадку допущення помилки несе матеріальну відповідальність.

Якщо Ви вирішили освоїти професію «брокер», майте на увазі, що ключовими навичками цього фахівця є вміння аналізувати, логічно мислити, прогнозувати, а також активність, допитливість і комунікабельність. Крім того, статистика затверджує, що, як правило, успішними брокерами часто стають випускники технічних або фінансових (економічних) ВНЗ.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ*

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

  1. українська мова та література
  2. історія України
  3. математика або географія

Спеціальність: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

* Інформація для вступу в різних ВНЗ може відрізнятися.

Як здобути економічну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Останні новини
19.11.2020
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
24.09.2020
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі