Дієтолог

Дієтолог

Дієтолог - це лікар, що спеціалізується на вирішенні проблем зі здоров'ям і зайвою вагою за допомогою правильно підібраного режиму харчування.

Сьогодні професія дієтолога досить затребувана. Дієтолог займається складанням індивідуального меню в кожному конкретному випадку захворювання. Це може бути проблема із зайвою вагою або, навпаки, бажання набрати вагу; захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин (анорексія, булімія); при цукровому діабеті, при хворобах серця та інші.

ОБОВ'ЯЗКИ ДІЄТОЛОГА

  • консультування пацієнтів з питань правильного харчування;
  • амбулаторний прийом пацієнта: огляд, вивчення історії хвороби, індивідуальних особливостей пацієнта, а також проведення антропометричних вимірів;
  • направлення на аналізи, за потреби;
  • складання дієтичного харчування та режимів приймання їжі для пацієнтів у рамках курсу лікування;
  • контроль стану пацієнта в період проходження курсу лікування;
  • заповнення медичних карт пацієнтів.

МІСЦЯ РОБОТИ

Державні лікарні і поліклініки, приватні клініки, спортивні і лікувально-оздоровчі установи ( фітнес-центри, спортивні клуби, санаторії і т.п.).

Сьогодні все більше людей стали звертатися по допомогу до дієтологів. Гарного фахівця знайти нелегко. І знову, тут діє принцип «сарафанного радіо». Заробіток дієтолога більшою мірою залежить від його професіоналізму.

Для того щоб стати дієтологом, потрібно здобути вищу медичну освіту та пройти післядипломну підготовку за профільною спеціальностю.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ*

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

  1. українська мова та література
  2. біологія
  3. хімія або історія України

Спеціальність: "Дієтология"

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
24.09.2020
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі