ERP-програміст

ERP-програміст

ERP-програміст - це фахівець, основним завданням якого є забезпечення функціонування ERP (Enterprise Resource Planning — Керування ресурсами підприємства) системи на фірмі або підприємстві.

Професія "ERP-програміст" передбачає володіння комплексом додатків і програм, за допомогою яких можна привести до автоматизації облік і управління підприємством, пов'язуючи між собою всі сфери його діяльності.

ОБОВ'ЯЗКИ ERP-ПРОГРАМІСТА

  • управління програмним забезпеченням з обліку на підприємстві;
  • настройка користувацьких інтерфейсів;
  • робота в одній з основних ERP систем: Navision, Axapta, Baan;
  • програмування додатків на мовах Pascal, Дельфи, З++, Вижуал Бесик;
  • робота в бухгалтерських програмах по веденню обліку;
  • тестування програмного забезпечення;
  • переклад з англійської мови документації технічного характеру.

В цілому, Erp-програміст повинен бути захоплений програмуванням, мати аналітичний склад розуму і вищу технічну освіту. Працьовитість для нього повинна бути основною складовою, так як доведеться доведеться постійно розвиватися і вчити всі нові програми та мови програмування.

Як здобути технічну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі