ERP-програміст

ERP-програміст

ERP-програміст - це фахівець, основним завданням якого є забезпечення функціонування ERP (Enterprise Resource Planning — Керування ресурсами підприємства) системи на фірмі або підприємстві.

Професія "ERP-програміст" передбачає володіння комплексом додатків і програм, за допомогою яких можна привести до автоматизації облік і управління підприємством, пов'язуючи між собою всі сфери його діяльності.

ОБОВ'ЯЗКИ ERP-ПРОГРАМІСТА

  • управління програмним забезпеченням з обліку на підприємстві;
  • настройка користувацьких інтерфейсів;
  • робота в одній з основних ERP систем: Navision, Axapta, Baan;
  • програмування додатків на мовах Pascal, Дельфи, З++, Вижуал Бесик;
  • робота в бухгалтерських програмах по веденню обліку;
  • тестування програмного забезпечення;
  • переклад з англійської мови документації технічного характеру.

В цілому, Erp-програміст повинен бути захоплений програмуванням, мати аналітичний склад розуму і вищу технічну освіту. Працьовитість для нього повинна бути основною складовою, так як доведеться доведеться постійно розвиватися і вчити всі нові програми та мови програмування.

Як здобути технічну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі