Фітнес-тренер (Фітнес-інструктор)

Фітнес-тренер (Фітнес-інструктор)

Фітнес-тренер - це професійний спортивний консультант, який складає спортивну програму, стежить за правильністю її виконання, курирує тренувальний процес і дає своїм клієнтам додаткові рекомендації з режиму харчування « поза залом».

Не секрет, що спортивна культура в нашій країні сьогодні перебуває «на підйомі»: люди масово починають займатися спортом і звертаються в тренажерні зали. Разом з ростом кількості фітнес клубів росте попит і на талановитих тренерів. Напевно, тому у даний момент професія фітнес-тренера особливо затребувана і добре оплачувана.

Обов'язки фітнес-тренера

  • підбір індивідуальної або проведення групової спортивної програми;
  • контроль правильності виконання вправ;
  • дотримання техніки безпеки і допомога в роботі зі спортивними снарядами;
  • розробка персональної програми схуднення або швидкого набору м'язової маси;
  • взаємодія з реабілітологами, дієтологами і представниками інших суміжних професій.

ВИМОГИ ДО ФІТНЕС-ТРЕНЕРА

  • профільна освіта;
  • любов до людей і спорту;
  • бажання зробити оточуючих здоровіше, красивіше та сильніше;
  • міцне фізичне здоров'я;
  • доброзичливість і активність.

Сьогодні професійні фітнес-тренери працюють не тільки в штаті клубів, але і в якості приватних консультантів. Результативність їхньої роботи досить легко можна оцінити по зовнішньому вигляду їхніх клієнтів. Саме завдяки такій «живій рекламі» відвідувачі фітнес клубів, зазвичай, і обирають у якості спортивного наставника певного фітнес-тренера, фахівця або інструктора.

Для того щоб стати фітнес-тренером на професійному рівні, необхідно мати спеціальну підготовку. Наприклад, що стосується вимоги до освіти, то тут багато чого залежить від роботодавця: одні вимагають вищу профільну освіту, іншим достатня наявність пройдених спеціальних курсів для фітнес-тренерів.

Наприклад, вищі навчальні заклади пропонують пройти навчання за такими профільними спеціальностями, як: "Фітнес і рекреація", "Фізична реабілітація" і т.п.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі
Рейтинг зарплат програмістів у Києві у 2021 році

Зима 2021 року розпочалася зі свіжого опитування, опублікованого на порталі DUO, щодо рівня зарплат українських програмістів. Акцент був зроблений на українських розробників програмного забезпечення.

Читати далі
Куди вступати: найперспективніші професії 2024-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі